Gary Neville se obával konce fotbalové kariéry

Obránce Gary Neville přiznal, že se ke konci minulé sezony obával konce fotbalové kariéry na Old Trafford.

Zkušený krajní obránce se v posledních letech musel vypořádat s několika zraněnými, které brzdily jeho kariéru v Manchesteru United, a hodně se také spekulovalo o budoucnosti tohoto hráče.

Zatímco Ryan Giggs a Paul Scholes byli za své výkony odměněni novými smlouvami, Gary Neville musel dlouho čekat, co s ním vlastně bude. Na konci dubna ale 35letý hráč podepsal prodloužení smlouvy o jeden rok, nicméně přiznává, že se obával o svojí kariéru na Old Trafford.

"Jednou na tréninku jsem si pomyslel, že mě v Manchesteru United čekají už jenom tři zápasy. Nemluvil jsem s nikým z klubu a opravdu jsem si myslel, že by to mohly být poslední tři týdny v United. Klub mi nic nedluží, byl jsem více než šťastný. Nejlepší fotbal v mé kariéře jsem předváděl pravděpodobně v době, kdy jsem si to nejvíce užíval," řekl kapitán Manchesteru United.

Garymu Nevillovi už chybí pouze dva zápasy k tomu, aby dosáhl mety 600 odehraných zápasů v dresu Rudých ďáblů. Hráč je navíc přesvědčen o tom, že tato sezona bude pravděpodobně jeho poslední.

"Kvůli svým zraněním jsem musel začít přemýšlet, že bych začal dělat něco jiného. Před dvěma roky jsem si myslel, že to bude moje poslední sezona. Minulý rok jsem se cítil úplně stejně. Takže tuto sezonu rovněž považuji za svoji poslední. Mám smlouvu do konce sezony, a pokud nebudu odvádět solidní výkony nebo mě už klub nebude potřebovat, odejdu. Takový je už život. Jsem zde už 19 let a toto se přihodilo mnoha lepším hráčům."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.