Jermain Defoe chválí Rooneyho

Včerejší střelec hattricku za anglickou reprezentaci, Jermain Defoe, vyzdvihl svého kolegu v útoku, Wayna Rooneyho.

Ve včerejším utkání Anglie proti Bulharsku, které se hrálo ve Wembley, se zableskl hlavně útočník Tottenhamu, Jermain Defoe, který dal hattrick. Ale on sám chválí Wayna Rooneyho, který pro něj dvě ze tří branek připravil.

V 61. minutě se, hned po skvělém zákroku Joea Harta na Dimitara Rangelova, rozvinul rychlý protiútok a Defoe proměnil Rooneyho přihrávku v druhou branku utkání – Anglie vedla 2:0. První gól přitom padl už ve 3. minutě.

Poté, v 86. minutě, to byl opět Rooney, který postupoval středem hřiště a předložil další gólovou přihrávku, kterou Defoe opět proměnil, když míč zakončil mezi nohama brankáře Mihaylova a zařídil pohodové vítězství 4:0.

,,Když hrajete vepředu s nějakým útočným partnerem, vždy trvá, než se sehrajete. Ale Wayne Rooney je skvělý hráč a když jsem se dostal do dobré pozice, věděl jsem, že ke mně jeho přihrávka přijde,‘‘ řekl Defoe po zápase.

,,Lidé vědí, v čem jsem dobrý. Stále se snažím zahrát co nejlépe a jsem rád, že jsem k tomu dostal šanci.‘‘

,,Vždy je hezké vstřelit branku, ale vstřelit hattrick za národní tým a vyhrát tím zápas je úžasné.‘‘