Giggs: Jsme stále silnější

Rio Ferdinand se pomalu blíží k návratu do prvního týmu – ve středu už si odbyl své utkání v rezervě. Jeho návrat je jeden z hlavních impulsů pro sestavu United.

Ryan Giggs říká, že návraty hráčů Ferdinanda, Andersona a Garyho Nevilla znamenají, že až se hráči vrátí z mezistátních utkání, může být tým v plné síle.

United vstoupili do sezóny velmi stabilním výkonem proti Newcastlu a skvěle zahráli i proti West Hamu, ale venku na Craven Cottage s Fulhamem uhráli pouze remízu 2-2.

Obnovení stoperské dvojice Ferdinand – Vidic, i přes velmi kvalitní pomoc Jonnyho Evanse, je výborná vyhlídka. A také Anderson s Garym mohou zvýšit počet hráčů v záloze, respektive v obraně.

,,Manšaft je opravdu silný,‘‘ říká Giggs. ,,Rio se vrací, Nev dosud nehrál a Anderson je také zpět. Vypadá to tedy opravdu dobře.‘‘

United registrovali 24 hráčů do Premier League ještě před 1. září + dalších 47 hráčů pod 21 let – z těch se ale může do sestavy reálně dostat jen několik hráčů jako Rafael, Fabio, Smalling, Macheda, Amos, Obertan a Bebe.

Ale Giggs je přesvědčen, že konkurence v týmu United je pro všechny jen dobře, i když to občas dělá Siru Alexovi nemalé potíže při výběru sestavy. ,,Boss má z toho určitě bolavou hlavu, ale zase je radši, než kdyby ty hráče neměl,‘‘ dodává Ryan. ,,Budeme potřebovat každého, protože sezóna je dlouhá. Manažer si to velmi dobře uvědomuje.‘‘

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.