Sir Alex Ferguson i David Gill jsou s losem spokojeni + rozpis zápasů

Manažer Red devils přiznal, že ho letošní los Ligy Mistrů potěšil. Zejména pak střetnutí s Rangers udělalo našemu bossovi radost. Nejinak je tomu u Davida Gilla, který náš los rovněž přijal s nadšením a zároveň promluvil k našim soupeřům.

 Sir Alex Ferguson neskrýval své nadšení z dnešního losu Ligy Mistrů. Ten přidělil Manchesteru United týmy Valencie, Glasgow Rangers a Bursasporu. United tedy budou cestovat do Španělska, Turecka a navštíví také Skotsko. A právě do skotského města Glasgow  se náš manažer těší nejvíce a očekává skvělý zápas.

V Glasgow Rangers totiž jako manažer působí velký přítel Sira Alexe a sice Walter Smith, který byl na příklad po čtyři roky manažerem Evertonu (1998-2002) a od dubna roku 2004 se dokonce na tři měsíce stal asistentem Sira Fergusona na lavičce Manchesteru United. A zejména na vzájemný souboj mezi Rangers a United se proto Ferguson těší nejvíce.

"Nemůžu si na náš los stěžovat, jelikož pro nás dopadl dobře. Vždy se musí počítat s tím, že budete cestovat a jedinou naší starostí je delší trasa směr Turecko."

"Už jsem mluvil s Walterem Smithem po telefonu a hovořili jsme o vstupenkách na Old Trafford. Stejně jako já i on se opravdu hodně těšíme na naše vzájemná střetnutí a na to až se spolu uvidíme." řekl Sir Alex Ferguson

Stejně tak náš generální ředitel David Gill, který byl při rozlosování přítomen přímo v Monaku, byl s losem svolný a připojil se radostnému Siru Alexi Fergosonovi.

"S Rangers jsme se naposledy potkali v sezóně 2003/2004 a tak bude skvělé zahrát si opět proti nim. Navíc se spolu uvidí dva dobří přátelé Alex a Walter, kteří si určitě užijí oba zápasy a zavzpomínají na staré časy."

"Bude to určitě skvělý dvojzápas doprovázený výbornou atmosférou. Pamatuji si, když jsme hráli v roce 2003 první utkání v Glasgow na jejich stadionu Ibrox. Byl to krásný duel a my zvítězili 1:0, když výhru zařídil  celkem šťastným gólem Phil Neville už v 5′ zápasu."

 "Vím, že fanoušci si zápasy užijí. Myslím si, že to budou zajímavá utkání, která odehrajeme a zároveň věřím, že ze skupiny postoupíme. Už jsem s Alexem mluvil a byl také nesmírně spokojený. Zvláště pak se  tím, že jsme dostali tým Rangers."

 "Pokud jde o Valencii, tak na evrposké scéně jsme ji měli možnost potkat naposledy v ročníku 2000/2001. V té době byla konkurenceschopná a my jsme s ní dvakrát remizovali v osmifinálové skupině. Od té doby uplynulo mnoho let a hodně se změnilo a my jsme připraveni se tam vrátit." pokračoval Gill

"Jako poslední tým jsme dostali Bursaspor. Čeká nás tedy čtyřhodinový výlet k mistrovi turecké nejvyšší soutěže a nováčkovi v Lize Mistrů."

"I když je to do Turecka dlouhá cesta těšíme se tam. Krásu tureckého fotbalu jsme okusili loni a stejně tomu bude i letos. Jsme rádi, že jsme dostali nějaký nový tým se kterým jsme ještě nikdy nehráli a bude pro nás potěšením zahrát si proti takovému mužstvu, které zároveň v této soutěži debutuje. Těšíme se na tohle utkání s nimi a také na setkání s novými lidmi v Turecku." zakončil David Gill

Rozpis zápasů Manchesteru United pro ročník 2010/2011 je následující:

1. zápas – úterý 14. září: Manchester United – Glasgow Rangers (Old Trafford)

2. zápas – středa 29. září: Valencia – Manchester United (Estadio Mestalla)

3. zápas – středa 20. října: Manchester United – Bursaspor (Old Trafford)

4. zápas – úterý 2. listopadu: Bursaspor – Manchester United (Bursa Ataturk Stadium)

5. zápas – středa 24. listopadu: Glasgow Rangers – Manchester United  (Ibrox Stadium)

6. zápas – úterý 7. prosince: Manchester United – Valencia (Old Trafford)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.