Podepsáno! Vidič zůstane na Old Trafford do roku 2014

Střední obránce Manchesteru United Nemanja Vidič podepsal na Old Trafford novou čtyřletou smlouvu.

Během léta se hodně spekulovalo o možném odchodu srbského obránce do AC Milán či Realu Madrid. Během předsezonního turné v Severní Americe ale výkonný ředitel klubu David Gill všechny fanoušky ujistil, že se klub dohodl s Vidičem na nové smlouvě.

Dnes byl nový kontrakt konečně stvrzen podpisem a dlouhodobé spekulace o Vidičově budoucnosti tak mohou konečně přestat. Manažer United Sir Alex Ferguson je nadšen, že Vidič zůstane v klubu do roku 2014 a bude s týmem usilovat o 19. ligový titul.

"Jsme velmi potěšeni, že Nemanja spojil budoucnost s tímto klubem. Tím tak končí všechny spekulace z posledních měsíců. Z Nemanji vyrostl jeden z nejlepších středních obránců v Evropě a jsme potěšeni, že zde bude ještě další roky," řekl Sir Alex Ferguson.

28letý obránce přestoupil do Manchesteru United v lednu roku 2006 za 7,2 milionů liber ze Spartaku Moskva. Nemanja Vidič se postupem času vypracoval v klíčovou postavu obrany Rudých ďáblů a s Manchesterem United už oslavil tři ligové tituly a také titul v Lize mistrů z roku 2008. V zápase Community Shield ve Wembley proti Chelsea dokonce vedl Manchester jako kapitán.

"Jsem velmi šťastný, že jsem podepsal nový kontrakt. Do klubu jsem přišel, když jsem byl mladý a ohromně jsem se zlepšil a to díky manažerovi, trenérům a mým spoluhráčům. Během svého působení tady jsme dosáhli řady úspěchů a už se těším, až v tom budeme v následujících sezonách pokračovat," řekl spokojený Nemanja Vidič.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.