Van der Vaart by se přestupu do United nebránil

Holandský reprezentační záložník Rafael Van der Vaart uvedl, že pokud by měl z Realu Madrid odejít, pak by chtěl zamířit do Manchesteru United.

Podle některých spekulací je Van der Vaart na odchodu z Realu Madrid poté, co španělský klub získal z Brém záložníka Mesuta Ozila a klub se nyní potřebuje zbavit některých hráčů, aby německého reprezentanta vůbec mohl dopsat na svou soupisku.

27letý hráč se ale už dříve nechal slyšet, že z Realu Madrid odcházet nechce a pokusí se bojovat o místo v sestavě. Nizozemský reprezentant ale připouští, že pokud by měl přece jenom ze španělského klubu odejít, tak pak by chtěl přestoupit do Manchesteru United.

Bývalý hráč Hamburku a Ajaxu Amsterdam je velkým obdivovatelem taktiky Sira Alexe Fergusona a pokud by se oba kluby dohodly na přestupu, hráč by se přesunu na Old Trafford vůbec nebránil.

"Nikdy bych nemohl hrát za jiný španělský klub, ale pravda je taková, že pokud bych měl Real Madrid opustit, pak existuje pouze jeden klub, kde bych mohl přestoupit a nepohoršit si – a to je Manchester United. Je to obrovský klub a pokud se jejich zájem ukáže jako skutečný, potom jsem připraven takové nabídce naslouchat. Pokud by mi Manchester United nabídl fotbal v prvním týmu, pak by bylo velmi těžké odmítnout," řekl Rafael Van der Vaart pro Daily Express.

"Alex Ferguson je ohromný trenér a nikdy bych nepřestoupil do týmu, o kterém bych nevěřil, že může vyhrávat trofeje. V Manchesteru United je úspěch velmi pravděpodobný a to je pro mě obrovským faktorem v mé fázi kariéry. Pokud mi José Mourinho naznačí, že nebudu moc hrát, vidím svojí další budoucnost v Anglii."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.