Rodrigo Possebon přestoupil do Santos

Brazilský záložník Rodrigo Possebon přestoupil z Manchesteru United do brazilského klubu Santos. V novém působišti podepsal smlouvu na čtyři roky.

"Je pro mne velkým potěšením, že mohu být v klubu jako je Santos. Je to jedinečná příležitost a budu tvrdě pracovat, abych zde ze sebe vydal to nejlepší. Doufám, že zde dostanu dostatek herního prostoru," řekl Rodrigo Possebon okamžitě po svém příchodu do nového klubu.

Possebon začal svojí fotbalovou kariéru v brazilském klubu Internacional, odkud v lednu roku 2008 přestoupil právě do Manchesteru United. V prvním týmu United se ale nikdy výrazně neprosadil a odehrál zde pouze osm utkání.

První polovinu minulé sezony pak strávil na hostování v portugalském týmu Braga, poté nastupoval pouze za rezervní tým United. I když se Rodrigo narodil v Brazílii, jeho otec má italské předky a v dresu italské reprezentace do 20 let už odehrál jedno utkání.

"Hrát v Evropě pro mne bylo velkou zkušeností a jako hráč jsem se zde zlepšil. Nyní se budu snažit co nejrychleji adaptovat na místní fotbal," dodal 21letý záložník.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.