Anderson je blízko návratu do sestavy United

Poté, co většinu roku 2010 strávil brazilský záložník Anderson na marodce, je nyní blízko návratu do sestavy Rudých ďáblů.

Brazilský záložník si v únoru v utkání proti West Hamu poranil křížové vazy v koleni a musel podstoupit operaci. Po dlouhé rehabilitaci v Portugalsku už je zpátky v tréninkovém centru Carrington a připravuje se na návrat do sestavy anglického týmu.

"Jsem tak šťastný a nadšený, že jsem zpátky po šesti měsících bez fotbalu. Jsem opravdu nadšený, že jsem zpátky. Jakmile jsem dorazil do Carringtonu, byl jsem moc šťastný, a už se nemohu dočkat, až zase budu hrát. Cítím se dobře. Dva týdny už trénuji a jsem šťastný. Myslím si, že už brzy budu zpátky a začnu normálně hrát se zbytkem týmu. Po zranění nemám žádné problémy. Nyní běhám a tvrdě trénuji, takže už budu moci trénovat normálně s týmem," řekl Anderson pro manutd.com.

"Myslím si, že nová sezona bude velmi náročná, protože spousta týmů se stala silnějšími. Ale v předsezonní přípravě jsme vypadali velmi silně a myslím si, že v této sezoně se vrátíme a budeme chtít všechno vyhrát."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.