Concha y Toro je novým partnerem Manchesteru United

Concha y Toro, největší jihoamerické vinařství ležící na jihu Santiaga u Pirque, podepsalo tříletou smlouvu s Manchesterem United a stane se tak oficiálním vinným partnerem United.

Produkty Concha y Toro, které jsou vyráběny z hroznů vypěstovaných v Chile a Argentině, naplní boxy a bary na Old Trafford na začátku nové sezony 2010/2011.

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson je nadšen tím, že se Concha y Toro přidá do rodiny Manchesteru United. Sám Ferguson je známý tím, že si velmi rád pochutná na dobrém vínu.

"Jako United, je to společnost a velkou historií, která se vždy držela svých kořenů. Toto partnerství spojuje dvě velké latinskoamerické vášně – víno a fotbal. Na spolupráci se už moc těším," řekl Sir Alex Ferguson.

Marketingový ředitel Concha y Toro je podobného nadšení.

"Naše nové partnerství s Manchesterem United ideálně pasuje do naší dlouhodobé strategie, abychom zvýšili uvědomění a rozšíření našich značek do celého světa. Chtěli jsme najít partnera, který sdílí náš závazek k dokonalosti a Manchester United se vyvinul v ohromně silnou globální značku. Máme v úmyslu aktivovat naše partnerství různými způsoby po celém světě za použití strategie a taktiky, která nejlépe vyhovuje každému trhu."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.