Rooney, Scholes i Giggs jsou fit

Wayne Rooney je zdravotně v pořádku a je tak připraven na ligové utkání proti Boltonu poté, co některá média spekulovala o tom, že hráč kvůli zranění kolene hrát nebude.

Anglický reprezentační útočník hraje ve skvělé formě, když v posledních 15ti utkáních nastřílel neuvěřitelných 18 branek. Svojí střeleckou bilanci by si mohl vylepšit v sobotním ligovém utkání proti Boltonu na Reebok Stadium. Sir Alex Ferguson bude mít k utkání k dispozici také zkušené hráče Paula Scholese a Ryana Giggse.

"Wayne je fit a s jeho kolenem není žádný problém. Scholes je také v pořádku poté, co utrpěl menší šrám na kotníku a Ryan opět celý týden trénoval. Zdali jej nasadím do sestavy je druhá věc. Zkušenosti Ryana a Paula jsou v této fázi sezony hodně důležité," řekl Sir Alex Ferguson na páteční tiskové konferenci.

"Zápas s Boltonem bude velká bitva, stejně tak, jako je tomu vždycky. Ztratit body v této fázi sezony může hodně bolet. Myslím si, že první tři týmy v této sezoně ještě ztratí pár bodů, nebude jich moc, ale ztratí. Musíme se ujistit, že neztratíme více bodů než Arsenal a Chelsea."

Další dobrou zprávou pro Manchester United je to, že irský obránce John O’Shea ve čtvrtek poprvé trénoval s týmem po dlouhé zdravotní absenci. Manažer United Sir Alex Ferguson očekává, že John O’Shea, který naposledy hrál minulý rok v listopadu proti Chelsea, bude připraven opět nastoupit začátkem dubna.

Jak už bylo potvrzeno dříve, do tréninku s prvním týmem United se už zapojil také anglický záložník Owen Hargreaves.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.