Park si užívá dny na výsluní

Jihokorejský reprezentant Park Ji-Sung nemohl skrývat svojí radost poté, co svojí brankou rozhodl včerejší ligové utkání proti Liverpoolu.

Pro všechny hráče Manchesteru United je snem skórovat na Old Trafford před tribunou Stretford End. Záložníkovi Manchesteru United Park Ji-Sungovi se to včera v ligovém utkání proti Liverpoolu povedlo. Park vstřelil vítěznou branku utkání a byl navíc vyhlášen nejlepším hráčem utkání.

"Byl to skvělý pocit. Derby jsou vždy důležitými zápasy, takže vstřelit vítěznou branku v takovém utkání je fantastický pocit. To, že se mi to povedlo přímo před Stretford End je neuvěřitelné, protože jste hned vedle reakce fanoušků. Jsem velmi rád, že jsem mohl slavit hned vedle nich," řekl Park Ji-Sung.

Park Ji-Sung byl ke konci zápasu vystřídán Paulem Scholesem a vysloužil si potlesk ve stoje. Sám Park doufá, že do budoucna se mu podaří nastřílet ještě další branky.

"Za United chci nastřílet více branek a je mi jedno, proti komu budeme hrát. Vím, že bych měl střílet více branek. Jsem rád, že se mi podařilo vstřelit branku týmům jako jsou Liverpool, AC Milán nebo Arsenal, ale chci střílet více branek, snad se mi to povede."

Park v posledních utkáních nastoupil na docela netradičním postu středního záložníka, kde si ale vede velmi dobře. Park se na této pozici cítí dobře a uvádí, že mu není úplně cizí.

"Rád hraju ve středu zálohy. Mám už zkušenosti z dřívějška, hrál jsem na tomto postu v PSV Eidhoven a v národním týmu Jižní Koreje. Takže mi je úplně jedno, jestli hraju ve středu nebo na křídle."

Nejvíce reprezentačního záložníka ale těší fakt, že Manchester United získal další tři body za vítězství a věří, že ligový titul není až tak daleko.

"Je velmi důležité, že jsme se dostali přes fakt, že jsme prohrávali 1:0. Zvládli jsme to a na konci utkání jsme se mohli radovat z vítězství, je to velká motivace do zbytku sezony. Do konce sezony zbývá sedm utkání, a pokud všechny vyhrajeme, budeme se radovat z titulu. Takže se musíme plně koncentrovat a udržet si naší výkonnost. Nemusíme si dělat starosti s Arsenalem nebo Chelsea, protože pokud vyhrajeme naše utkání, potom budeme šampióni."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.