Je Harry Redknapp skrytým fanouškem MU?

V rozhovoru pro anglický bulvární plátek se kouč Tottenhamu, Harry Redknapp, vyjádřil k současnému Manchesteru United a dalším zajímavým věcem. Dojem z jeho slov? Harry, ty jsi „Ďábel“!

Harry Redknapp se mimo jiné vyjádřil k současnému kouči Interu Milán, Jose Mourinhovi, jehož kvality jsou prý nepopiratelné, ve srovnání se Sirem Alexem Fergusonem však i ony tají jako rampouchy na prudkém jarním slunci

"Jose Mourinho si dává nálepky jako "specialista", "odborník" a další. Ale on je jen samozvaný specialista a odborník. Dobrá, možná má oprávnění nosit tyto atributy, ale není Největším, Jediným. V úterý předvedl se svými svěřenci na Stamford Bridge skvělý výkon, jehož výsledkem bylo vyřazení favorizované Chelsea z Champions League."

"Myslím si však, že Inter letos Ligu Mistrů nevyhraje. Pokud jej v pátek znovu nalosují k Manchesteru United, bude se opakovat loňský scénář. Stejně jako Inter porazil dvakrát za sebou Chelsea, myslím si, že Manchester by dvakrát porazil Inter. Manchester hraje v současné době ve famózní formě a současný Inter se s ním nemůže měřit."

"Manchester má navíc Wayna Rooneyho, který hraje ve famózní formě a je nezastavitelný – zejména Italy."

"Nedá mi to a musím se vyjádřit také k osobě manažerů. Fergie je prostě král, vládce Anglie, nesesaditelný. S ním se Mourinho nemůže měřit. Samozřejmě, Jose je velmi kvalitní trenér. Předváděl to s Portem, s kterým dokázal vyhrát Ligu Mistrů, což je u portugalského celku věc téměř nevídaná. Potom dovedl Chelsea k několika titulům. Teď se mu daří na domácí scéně i s Interem. Dobrá, ale položme si otázku…Co to všechno znamená ve srovnání s Alexem?"

"Mourinho podle mě může získat jen jeden primát. Odejít trénovat Real Madrid a stát se prvním koučem, který vyhraje ligový titul ve třech nejkvalitnějších soutěžích světa."

"Sir Alex, to je stálý inventář Manchesteru United. Je nenapodobitelný zejména v tom, jak kombinuje politiku výchovy mladých hráčů s politikou velkých přestupů. Mourinho toto nedokáže. Samozřejmě, čas je na jeho straně a on se může ještě mnohé naučit, ale teď, v tuto chvíli, pokud se setkají na evropské scéně, bude to Mourinho, kdo odejde s pláčem, a to z důvodu výše zmíněného."

No, Harry, kéž bys měl pravdu.

Připomínám, že dnes ve 12:00 proběhne losování čtvrtfinále Ligy Mistrů. Jedním ze soupeřů Manchesteru United může být i Inter Milán.

Postupující do čtvrtfinále

Manchester United

Arsenal

Barcelona

Lyon

Bordeaux

Bayern Mnichov

CSKA Moskva

Inter Milán 

   

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.