Owen Hargreaves konečně nastoupil

Owen Hargreaves po dlouhé době konečně nastoupil za rezervní tým Manchesteru United v utkání proti Burnley a trvá na tom, že se ještě stále může dostat do výběru trenéra Fabia Capella pro MS.

29letý anglický záložník, který podstoupil dvě operace kolene, naposledy za Manchester United nastoupil v září roku 2008 v ligovém utkání proti Chelsea.

Dnes konečně nastoupil za rezervní tým Manchesteru United v utkání proti rezervě Burnley. Hargreaves odehrál první poločas, poté jej vystřídal Magnus Eikrem. Zápas nakonec skončil vítězstvím United 2:0 poté, co se střelecky prosadili Febian Brandy a Corry Evans.

Bývalý hráč Bayernu Mnichov v utkání předvedl velmi aktivní výkon a doufá, že brzy dostane šanci v prvním týmu United a také v reprezentačním dresu. Rád by si totiž zahrál na MS v Jihoafrické republice, kde za 85 dní nastoupí Anglie proti USA.

"Byl to první krůček v náročné zkoušce a jsem velmi rád, že jsem zpátky. Bylo fajn zahrát si v utkání, které řídí rozhodčí, hrajete proti normálnímu soupeři a na normálním hřišti. Mistrovství světa? Moc rád bych si chtěl zase zahrát za Anglii, ale uvidíme, jak se všechno vyvine. Pokud mě trenér vybere, tak mě vybere. Rád bych týmu pomohl," řekl Owen Hargreaves.

Defenzivní záložník se nyní bude soustředit na další zápas za rezervní tým, který se bude hrát příští čtvrtek opět proti Burnley v Accringtonu.

"Nejraději bych hrál za první tým co nejdříve. To je můj cíl od prvního dne a tomu jsem také přizpůsobil svojí rekonvalescenci. Samozřejmě, že to nejde tak jednoduše naplánovat a musíte věci přehodnocovat, ale jsem fit a tvrdě trénuji. Zmeškal jsem spoustu zápasů, ve kterých jsem nemohl hrát, takže mě tady čeká nedodělaná práce."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.