Fletcher: Liverpool nesmíme podcenit

Darren Fletcher varuje své spoluhráče z Manchesteru United, aby nepodcenili Liverpool, který na Old Trafford přijede tuto neděli.

Svěřenci španělského manažera Rafy Beniteze prožívají hodně špatnou sezonu a nenavázali tak na své výkony z minulé sezony, kdy nakonec skončili na druhém místě. Místo ligového titulu bojují o to, aby se kvalifikovali alespoň do Ligy mistrů.

Manchester United má na svého rivala z Liverpoolu náskok 15 bodů a vypadá to, že by United měli být před nedělním vzájemném utkání jasnými favority, ale skotský záložník United Darren Fletcher varuje před hrozbou Liverpoolu. Liverpool minulý rok na Old Trafford vyhrál s přehledem 4:1 a 25letý Fletcher uvádí, že jeho tým se bude muset být na pozoru.

"Bylo by velmi nebezpečné si myslet, že na Old Trafford přijede slabý Liverpool, protože se nacházejí někde jinde než by ve skutečnosti měli. Byla by velká chyba si myslet, že Liverpool nepředstavuje žádnou hrozbu. Po minulém roce pravděpodobně neprožívají takovou sezonu, jakou by chtěli, ale pořád jsou velmi kvalitním týmem. Jedná se pořád o stejný tým. Víme moc dobře, čeho jsou schopni a v této sezoně na Anfield Road nás tlačili celou dobu. Stále to máme živě v paměti," řekl Darren Fletcher pro Manchester Evening News.

"Liverpool má stále o co hrát, protože bojují o čtvrtou příčku. Jsou schopni porazit kohokoliv. Musíme se poučit z lekce, kterou jsme tady dostali minulý rok. Pokud se nebudeme soustředit na 100% a uděláme chyby, potrestají nás. Je pro mě velkým překvapením, že nehrají s námi na špici tabulky. Na zápas na Old Trafford ale budou pořádně nažhaveni."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.