Park má všechny důvody ke spokojenosti

Korejský záložník Ji-sung Park v rozhovoru pro Manutd.kr mluví o svém momentálním postavení v týmu a pěje ódy na spoluhráče Wayna Rooneyho

Park se v posledních zápasech dostal do skvělé formy a vypadá to, že týmu v nejdůležitějších zápasech sezóny ještě výrazně pomůže. Jeho pomoc bude jistě zapotřebí, jelikož Manchester United je na výpravě za nejdůležitějšími trofejemi letošní sezóny, tedy titulu v anglické nejvyšší soutěži a také v nejprestižnější evropské klubové soutěži, Lize Mistrů, kde se svěřenci Sira Alexe Fergusona probili již do čtvrtfinále.

Korejec doufá, že si již v této sezóně odbyl zdravotní problémy a do konce sezóny se mu již zranění budou vyhýbat. Park se zranil na začátku letošní sezóny, a to když si obnovil zranění kolene, kvůli němuž v roce 2007 nehrál devět měsíců.

Zdá se však, že zdravotní problémy jsou již minulostí a Ji-sung Park v poslední zápasech dokazuje, jak velkým přínosem pro tým může být. Nejprve se totiž podílel na popravě Arsenalu v domácí soutěži, pak odehrál skvělé odvetné utkání proti AC Milán, kde svůj skvělý výkon, podobně jako proti Arsenalu, korunoval gólem. Naposledy v neděli nastoupil na posledních 15 minut proti Fulhamu a hned ho bylo plné hřiště. Po jeho centru navíc vstřelil Dimitar Berbatov třetí gól Manchesteru.

"Na začátku sezóny jsem byl zraněn a zmeškal několik zápasů. Lékařský tým mi však naordinoval skvělou léčbu a specifickou kondiční přípravu a já musím říct, že mi to moc prospělo. Od té doby nastupuji častěji a častěji, takže mám dost šancí dokázat, co ve mně je."

Korejský záložník se taktéž vyjádřil na adresu nezastavitelného Wayna Rooneyho. Podle jeho vyjádření není pro něj samotného ani pro spoluhráče Waynova forma žádným překvapením, protože jeho schopnosti sledují již delší dobu na každodenních trénincích.

"Má obrovský talent a také potenciál být ještě lepší. To jsou hlavní důvody toho, proč je momentálně řadou expertů považován za nejlepšího hráče planety."

"V této sezóně již vstřelil obrovskou porci gólů, pro nás to však není žádným překvapením, jelikož o jeho schopnostech víme již dlouho. Když byl ještě mladší, potřeboval nabrat zkušenosti. Teď je má, dospěl a naplno dokazuje své kvality," uzavřel Park-ji Sung. 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.