Fergie: Největší hrozbu představuje Arsenal

V následujícím článku si můžete přečíst vyjádření našeho manažera na adresu největších soupeřů Manchesteru United v honbě za ligovým titulem

Sir Alex Ferguson se domnívá, že mladý tým kouče Wengera bude pro jeho svěřence nejvážnější překážkou v cestě za čtvrtým  anglickým ligovým titulem v řadě.

Manchester United se včerejším tříbrankovým vítězstvím vrátil zpět do čela Premier League, Chelsea a Arsenal jsou o dva body pozadu, přičemž tým ze Stamford Bridge má ještě odložený zápas s Portsmouthem k dobru.

"Jsme zpět v čele, ale Chelsea má zápas k dobru a může nás opět předstihnout. Arsenal hraje momentálně ve velké formě a podle mě, ač jsou dva body za námi, tak pro nás znamenají největší hrozbu."

"Je před námi nesmírně složitý konec sezóny a já už netrpělivě vyhlížím 3. duben (April). Teď má ještě vše ve svých rukou Chelsea, ale já doufám, že právě 3. dubna rozhodneme minisouboj s nimi v náš prospěch. Mnohem větší obavu mám z Arsenalu. Zde podle mě rozhodnou nejen výsledky na hřišti, ale také to, jestli Arsenal udrží zdravé své klíčové hráče."

Na otázku, zda je tato sezóna těžší než ostatní, Sir Alex odpovídá: "Právě teď to tak vypadá. Vůbec celé to vypadá hodně složitě. My před sebou máme ještě 8 zápasů, Chelsea 9. Může rozhodnout i skóre, a to máme momentálně lepší než Chelsea. Z toho mám velkou radost, protože při momentální vyrovnanosti obou týmů to může sehrát rozhodující roli." 

"Je jasné, že jak pro nás, tak pro Chelsea by bylo nejjednodušší zvítězit ve všech zbývajících zápasech, nicméně se domnívám, že zase až tak jednoduché to nebude," uzavřel svou rozpravu nad tímto tématem Sir Alex Ferguson. 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.