Opět spolu!

Nemanja Vidic a Rio Ferdinand vedle sebe odehráli již dva zápasy v řadě, což je v této sezóně věc věru nevídaná. Přečtěte si vyjádření srbského stopera

Nemanja Vidic se v rozhovoru pro Manutd.com vyjádřil, že je skvělé být zpět na hřišti po boku parťáka Rio Ferdinanda. Zároveň doufá, že právě telepatická spolupráce obou stoperů, kteří se znají jako málokdo jiný, pomůže Manchesteru k zisku nejdůležitějších trofejí tohoto roku, tedy poháru pro vítěze Premier League a také "ušatého" poháru pro vítěze Champions League.

Duo se minulý týden znovu sešlo na hřišti při soutěžním zápase po dlouhých pěti měsících. Poslední zápas spolu odehrála tato stabilní dvojice v říjnu roku 2009 a tak byl zápas proti Wolverhamptonu jejich velkým comebackem. Navíc spolu nastoupili také ve středečním veledůležitém utkání Ligy Mistrů proti AC Milán a vedle střelců se výraznou měrou zasloužili o bezproblémový postup mezi osmičku nejlepších týmů Evropy.

Nemanja zároveň připustil, že oba byli poměrně frustrovaní ze stále se objevujících problémů, které jim nedovolily vstup na hřiště. Teď je však vše v pořádku a Nemanja cítí, že společně s Riem může United pomoci k dvojitému útoku na trofeje.

"Teď jsme ani jeden dlouho nehráli, proto si myslím, že budeme potřebovat pár utkání, než se dostaneme do dřívější top formy. Nic se však nezměnilo na naší spolupráci. Stále si skvěle rozumíme a víme, jak máme s tím druhým po boku hrát," řekl srbský internacionál.

"Opravdu si rozumíme. Vím, že sleduje každý můj pohyb na hřišti a chápe ho. Ví, co dělám a chová se podle toho. Stejně tak já. Proto může být naše spolupráce tak účinná."

"Je těžké být tak dlouho zraněn a sledovat zápasy jen z tribuny, když byste chtěli být na hřišti a pomáhat svému týmu. Teď je však všechno za námi, jsme připraveni pomoci našemu týmu, a já doufám, že nám to náš zdravotní stav dovolí," uzavřel Nemanja Vidic. 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.