Michael Owen miluje zápasy s příchutí získaných trofejí

Michael Owen získal v neděli s Manchesterem United první trofej a vzápětí přišel s prohlášením, že je hladový po dalších úspěších.

Dalšími úspěchy myslí žolík Sira Alexe Fergusona především zisk dvou trofejí, které mu v jeho domácí sbírce stále scházejí, tedy pohárů pro vítěze anglické Premier League a také nejprestižnější evropské klubové soutěže, totiž milionářské Champions League.

Michael v neděli poznal, jak vrtkavá je přízeň paní štěstěny, a poté, co vstřelil nesmírně důležitý vyrovnávací gól finále anglického poháru, se ještě do konce poločasu stačil zranit a místo na hřišti přenechal pozdějšímu hrdinovi Waynu Rooneymu. Nicméně, Owen by měl být velmi brzy opět fit a doufá, že bude hrát velmi důležitou úlohu ve strategických plánech generála Fergusona. 

"Trofeje mě pohánějí kupředu, hlavně ty pro vítěze Premier League a Champions League, které jsem ještě nezískal a ke kterým mám teď s Manchesterem United velmi blízko," poznamenal Michael

"Dokud jsem se nezranil, měl jsem všechny důvody proto, abych se usmíval. Není dobrý pocit vědět, že jste se v důsledku zranění vyřadili ze hry na několik týdnů. Ovšem ani moje aktuální zranění mi nemůže zkazit velkou radost ze vstřeleného gólu, vítězného utkání a nad hlavu pozvednuté trofeje. Dny jako ten nedělní si budu pamatovat do konce života."

"Zažívám úžasný první rok na Old Trafford. Miluji to tu."

Gól ve finále Carling Cupu ustálil Michaelův střelecký účet této sezóny těsně pod dvojciferným číslem. Jeho desátý gól by tak mohl přijít v pro United pravou chvíli.

"Byl to můj devátý gól v sezóně, což není špatná bilance vzhledem k tomu, kolik času trávím na hřišti, " poznamenal střelec, který v neděli nastoupil teprve ke svému jedenáctému utkání v základní sestavě.

"Samozřejmě, že bych si přál hrát mnohem víc. Ale na druhou stranu, v této sezóně jsme doposud odehráli 43 utkání a já byl ke 42 z nich nominován. Celou tu dobu jsem byl stále k dispozici a čekal na svoji příležitost. Teď jsem sice zraněn, ale chci se rychle vrátit a pomoci týmu v nejtěžších utkáních sezóny."

"Celá sezóna je dosud skvělá a já doufám, že konec bude ještě lepší," uzavřel pokorný Michael Owen.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.