Evra je hrdý na svůj klub i jeho fanoušky

Patrice Evra se vyjádřil k tomu, co pro něj znamená zisk první trofeje s United v roli kapitána a zároveň také přidává vyjádření ohledně zelenožlutých šál fanoušků

Patrice Evra nepřímo vyjádřil svůj souhlas s počínáním fanoušků Manchesteru United, kteří na protest proti Glazerům chodí na stadiony zahalení v zelenožluté šály připomínající původní barvy jejich klubu

 "Chodí na stadión v bývalých klubových barvách a dělají to proto, že milují tento velký klub. Mají pro to svůj dobrý důvod a já si  o nich rozhodně nemyslím, že jsou šílení. Svým protestem mohou spoustu věcí změnit."

Patrice Evra také v neděli navlékl kapitánskou pásku, a to proto, že Ryan Giggs a Rio Ferdinand nemohli zasáhnout do hry a Gary Neville přišel až v jejím průběhu.

Patrice se zároveň stal teprve druhým Francouzem, po Erici Cantonovi, který pozvedl nad hlavu jako kapitán některou z trofejí pro Manchester United.

"Být druhým Francouzem, který pozvedne trofej pro Manchester United nad hlavu jako kapitán, a to ještě po takové osobnosti, jakou Cantona byl, je naprosto skvělé. Chci poděkovat manažerovi, hráčům a celému realizačnímu týmu. Oni věřili ve mě, v mého vítězného ducha. Já osobně si jeho přítomností ve mně nejsem úplně jistý, ale když jsem cítil kapitánskou pásku na svém rukávu, věděl jsem, že v tu chvíli ho v sobě mám."

 Evra, který letos nastoupil ke všem ligovým zápasům si zároveň také pochvaluje skvělý vztah, který ho váže k manažerovi Rudých Ďáblů, Siru Alexi Fergusonovi.

"Řekl mi: Pate, jsi součástí týmu vítězů, jsi můj kapitán, ty jsi ten, který mužstvo potáhne. Byl jsem nesmírně pyšný. Máme mezi sebou skvělý vztah, ale nemluvil bych o tom, že jsem jeho prominent. Dokud budu dělat svou práci dobře a na hřišti to bude vidět, budeme se smát. Ale ve chvíli, kdy zápas zkazím, dostanu jeho pověstný fén," zakončil jako vždy každým coulem týmu oddaný Patrice Evra.  

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.