Neville se rozhodne až na konci sezony

Kapitán Manchesteru United Gary Neville si počká na konec sezony a až poté se rozhodne, jakým směrem se bude ubírat jeho další fotbalová kariéra.

Anglický obránce Gary Neville minulý měsíc oslavil už 35. narozeniny a v létě mu na Old Trafford vyprší kontrakt. Sir Alex Ferguson začátkem tohoto roku připustil, že ohledně nové smlouvy pro Neville není nutno spěchat.

V médiích se už objevily spekulace, podle kterých by Neville v létě mohl pověsit kopačky na hřebík. Gary Neville se pomalu, ale jistě, blíží k 600. zápasům odehraných za Rudé ďábly a uvádí, že zatím o své další budoucnosti nemá jasno.

"Nejprve se budu muset rozhodnout, co vlastně chci. Samozřejmě, že klub bude hrát v tomto velkou roli, ale budu si muset ještě promluvit s manažerem, i on bude mít v mém konečném rozhodnutí velké slovo. Momentálně ale o tom nepřemýšlím. V mém věku se soustředím pouze na to, abych byl fit a chci se soustředit na poslední dva měsíce sezony. Pak se budu zabývat budoucností. Už mám nějaký plán, ale prozatím se chci soustředit pouze na fotbal," řekl Gary Neville.

Neville v březnu roku 2007 po střetu se záložníkem Boltonu Gary Speedem utrpěl zlomeninu kotníku a od té doby jej také často zužovaly svalové zdravotní problémy. V této sezoně obránce odehrál v Premier League pouze devět utkání.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.