Van der Sar podepsal prodloužení smlouvy

Brankář Manchesteru United Edwin Van der Sar dnes podepsal s vedením United prodloužení smlouvy o jeden rok.

Zkušený brankář Manchesteru United tak nyní zůstane na Old Trafford až do roku 2011, což znamená, že zde bude chytat až do svých 40ti let. Van der Sar už dříve tento měsíc naznačil, že se chystá smlouvu podepsat, ale až dnes došlo k jejímu podepsání.

Holandský brankář je prodloužením smlouvy o jeden rok nadšen a děkuje anglickému klubu za podporu, kterou mu dal v době, kdy jeho manželka byla velmi nemocná.

"Stále se cítím dobře a užívám si fotbalu. Je to skvělý klub a dostalo se mi velké podpory v prosinci a lednu, kdy jsem zažíval těžké časy, za což jsem velmi vděčný. Těším se na to, až s tímto skvělým klubem budu vyhrávat další trofeje," řekl Van der Sar pro oficiální webovou stránku klubu.

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson je rovněž nadšen tím, že Van der Sar zůstane na Old Trafford ještě o jeden rok déle.

"Edwin je skvělý profesionalista, má skvělý přístup k práci a pečuje o sebe úžasným způsobem, to vše mu dává dlouhověkost v rámci fotbalu. Dlouhověkost zahrnuje velké zážitky nejenom v United, ale také v Juventusu, Ajaxu a na mezinárodní úrovni. Jsme naprosto nadšeni tím, že bude ještě jeden rok pokračovat."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.