Ronaldo by si rád zase zahrál s Rooneym

Cristiano Ronaldo prozradil, že by si v budoucnu rád zahrál po boku svého bývalého spoluhráče z United Wayna Rooneyho.

Byl to právě Ronaldo, který byl vždy aktivnějším, co se týče vstřelených branek, než Wayne Rooney v době, kdy spolu hrávali za Manchester United. Po odchodu Ronalda do Realu Madrid se hodně spekulovalo o tom, zdali Manchester United sežene za Portugalce náhradu s ohledem na střílení branek.

Wayne Rooney v této sezoně jasně ukázal, že to je právě on, kdo dokáže góly Ronalda nahradit. Anglický reprezentační útočník v této sezoně nastřílel už 27 branek a Cristiano Ronaldo si je dobře vědom jeho zlepšení.

Portugalský reprezentant ale uvádí, že Rooney se nezlepšil během pár měsíců, ale vždy byl klíčovým hráčem Manchesteru United.

"Nepřekvapuje mě to, protože jsem si moc dobře vědom Rooneyho kvalit. Když jsem s ním hrál, byl vždy skvělý. Hrál jsem s ním tři nebo čtyři roky a byl prostě úžasný, nejenom v této sezoně. V této sezoně hraje velmi dobře a nastřílel už spoustu branek, ale je to pořád stejný hráč. Je to typ vítěze a je fantastický," řekl Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo přijímá, že si s Rooneym už asi v jednom týmu nikdy nezahraje, ale rád by jejich společné partnerství obnovil.

"Doufám, že jednoho dne s ním budu zase hrát. Nevím, jestli to bude možné, ale jsem za něj opravdu rád, stejně tak za všechny další hráče Manchesteru United."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.