Kdo bude v neděli chytat?

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson se zatím nerozhodl, koho postaví do branky v nedělním utkání finále Ligového poháru proti Aston Ville.

Manchester United se v neděli ve Wembley utkání ve finále Carling Cupu s Aston Villou a Edwin Van der Sar, Ben Foster i Tomasz Kuszczak bojují o místo v základní sestavě pro tento důležitý zápas.

V minulé sezoně Sir Alex Ferguson v Ligovém poháru vsadil na anglického brankáře Bena Fostera a vyplatilo se to, když ve finále vychytal Tottenham na pokutové kopy.

Van der Sar ja zase jasnou brankářskou jedničkou United, ale v této sezoně kvůli zranění a rodinným povinnostem zmeškal dvě třetiny sezony. Je tak dost pravděpodobné, že v neděli dostane šanci spíše jeden z dvojice Foster – Kuszczak.

"Mám k dispozici tři brankáře a potřebuju vybrat toho jednoho správného. V úterý (v utkání proti West Hamu, pozn. autora) jsem dal Edwinovi volno, protože se vrátil po docela těžkém období, kdy byl zraněný a kvůli jeho situaci v rodině. Poté nezmeškal ani jeden zápas, včetně zápasů přes týden, takže tento týden se naskytla příležitost dát mu volno. Nyní musím uvážit, jaká volba bude na neděli nejlepší," uvedl Fergie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.