Van der Sar podepíše nový kontrakt

Edwin Van der Sar potvrdil, že se rozhodl podepsat s Manchesterem United smlouvu ještě na jeden rok.

Zkušenému holandskému brankáři měla současná smlouva vypršet na konci probíhající sezony, ale anglický fotbalový mistr z Manchesteru United mu nabídl její prodloužení o další dvanáct měsíců.

Van der Sar přemýšlel, zdali má novou smlouvu přijmout a uvažoval o tom, že by v létě pověsil kopačky na hřebík. 39letý brankář se ale nyní rozhodl, že je připraven pokračovat ve fotbalové kariéře a věří, že si i v příští sezoně může udržet dobrou formu.

"Rád bych pokračoval v chytání, takže jsem se rozhodl podepsat nový kontrakt. Klub chtěl, abych zůstal, a já jsem zde velmi šťastný. Můj zdravotní stav je dobrý a věřím, že klidně mohu pokračovat v chytání za United," řekl Edwin Van der Sar.

Bývalý brankář Ajaxu Amsterdam a Juventusu Turín zmeškal úvod letošní sezony kvůli poranění ruky. Poté jej vyřadilo na pár týdnů zranění kolene a musel také odcestovat domů do Holandska, kde byl po boku své ženy, když dostala krvácení do mozku.

"Pro celou rodinu to byly těžké časy, a když se něco takového přihodí, je to velmi nepříjemná situace. Naštěstí jsem byl doma v Holandsku, když se to stalo, protože jsem byl zraněný, a mohl jsem tak být s ní v nemocnici. Bylo to těžké období, ale jsem velmi rád, že se věci zpravily."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.