Patrice Evra: Žádné výmluvy

Patrice Evra přiznal, že všichni hráči United byli unaveni po těžkém úterním utkání na San Siru, ale podle něj toto není výmluva za dnešní porážku 3:1 od Evertonu.

Svěřenci manažera Davida Moyese dokázali v dnešním ligovém utkání porazit Manchester United na domácím hřišti 3:1. Pro Manchester to je velká rána v boji o ligový titul, ale francouzského obránce Patrice Evru zklamal spíše výkon mužstva než konečný výsledek.

"Všichni jsme velmi zklamaní a rozrušení. Rád bych uvedl jako výmluvu na dnešní unavený výkon skvělá večer na San Siru, ale nepoužiju to jako výmluvu. Myslím si, že jsme nevěřili ve vítězství. Měli jsme šanci vyhrát. Byli jsme unavení, hodně hráčů bylo unavených, ale myslím si, že naše mentalita nám prohrála zápas. Není to o tom, že bychom neměli toho správného ducha, ale prostě jsme dostatečně nevěřili. V každém zápase chceme vyhrát a věříme ve vítězství až do posledních vteřin. Ale dnes jsme dostatečně nevěřili. Jsem velmi zklamaný. Nebyl to lehký den a na tomto místě se vždy hraje velmi obtížně. Bylo to těžké i pro Everton, ale myslím si, že věřili ve vítězství o něco více," řekl Patrice Evra.

United přitom do utkání vstoupili velmi dobře, když se díky brance Dimitara Berbatova dostali do vedení. Everton ale poté začal přejímat otěže utkání a United na toto nedokázali odpovědět.

"Začali jsme dobře, ale poté, co vyrovnali, nás to udělali ještě těžší. Prohráli jsme spoustu soubojů. Neukázali jsme to nejlepší, co v United je. Můžeme to svézt na to, že jsme byli unavení, ale jsem velmi zklamaný. Občas se ale toto stává."

Manchester United nyní bude mít tři dny na to, aby zapomenul na dnešní porážku a připravil se na ligové utkání proti West Hamu, které je na programu v úterý na Old Trafford. United musejí bezpodmínečně vyhrát, pokud chtějí udržet šance na ligový titul, ale podle Evry ještě není nic ztraceno.

"Není to katastrofa. Mnoho skvělých týmů přijelo do Goodison Parku a prohrálo tady. Náš cíl před utkáním byl ten, že pokud vyhrajeme, potom můžeme vyhrát ligový titul. Ale to se nám nepodařilo. Není to ale pohroma, jen to nyní budeme mít o hodně těžší, pokud chceme získat titul. Nyní nás čeká West Ham a musíme se ujistit, že získáme tři body předtím, než budeme hrát finále Ligového poháru. Jestli jsme rádi, že nás čeká další zápas tak brzy? Ano i ne. Není to lehké. Máme pouze tři dny na to, abychom se zotavili. Ale to je prostě Manchester United. Pokud v úterý vyhrajeme, všichni budeme spokojeni. Ale nyní se musíme zotavit a připravit se na utkání."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.