Sir Alex Ferguson o utkání s Evertonem

Sir Alex Ferguson uvedl, že na výkonu Manchesteru United se v dnešním zápase v Goodison Parku projevila únava a uznal, že soupeř byl dneska lepším týmem.

Manchester United sice v úterý dokázal na San Siru porazit AC Milán 3:2, ale v dnešním ligovém utkání proti Evertonu na tento výsledek nedokázal navázat a prohrál 3:1.

"Porazil nás lepší tým, je to jednoduché. Možná, že jsme něco nechali v Miláně, na týmu byla vidět únava. Ale hrajeme o titul a očekáváme, že Manchester United bude reagovat na každý zápas takového významu. Hráči se během týdne zotavili, ale něco jsme v Miláně nechali. Jasně šlo vidět, že jsme unavení. Hlavně se to projevilo v druhém poločase, kdy jsme hráli druhé housle. Do utkání jsme vstoupili dobře, ale nikdy nechcete dostat branku tak brzy poté, co se dostanete do vedení. Vstřelená branka Everton nakopla a dala jim motivaci. V druhém poločase byli jasně lepším týmem," řekl Sir Alex Ferguson.

Manchester United nyní v úterý čeká další ligové utkání, tentokrát na Old Trafford proti West Hamu. Manažer United Sir Alex Ferguson nepanikaří a to i přesto, že Chelsea je o malý krůček opět blíž k zisku ligového titulu.

"Samozřejmě, že jsem zklamaný, stejně tak jako hráči. Hrají za Manchester United a neradi prohrávají. Odpovědět na prohraný zápas pro nás není žádnou novinkou, takže v tomto ohledu nevidím problém. Je to pro nás špatný výsledek. V tomto čase si nemůžete dovolit výsledek jako je tento. Doufáme, že ostatní týmy ztratí body, taková je prostě tato sezona. Snad se karta obrátí, ale nemyslím si, že budeme zmatkovat."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.