Dobré jméno Manchesteru United zneužito!

Nedávno jsem narazil na inzerát, který nabízí práci z tepla Vašeho domova. Práce spočívá v rozesílání informačních letáků o Manchesteru United. Nejedná se však o nic jiného než prachsprostý podvod

Na webovém serveru podvodneprace.cz jsem narazil na výpověď dívky, která kývla na nabídku práce, která jí slibovala velké výdělky za minimum práce. Jejím úkolem mělo být kompletování obálek, jejichž obsahem byly materiály, které měly sloužit k propagaci našeho milovaného klubu. Místo toho se jedná o sprostý podvod, který nejen že obírá poctivé zájemce o práci o peníze, ale také špiní dobré jméno Manchesteru United. V další části si přečtěte doslovné znění výpovědi podvedené dívky.

Ráda bych upozornila na podvod na který jsem sama naletěla (a dnes nechápu jak jsem tomu mohla věřit).Jedná se o kompletaci obálek s propagačními materiály o fotbalovém klubu a rozesílání klientům v již údajně ofrankovaných obálkách,za jednu obálku máte 15-20,-Kč…však to už asi znáte asi nejsem první ani poslední,která na toto téma píše,ale ať si to každý přečte klidně několikrát. A JAK že MÁ taková práce z domu VYPADAT? Po odpovědi na inzerát vám na e-mail přijdou informace,kam máte poslat vyplněný (nebo opsaný) registrační kupon,pappírovou stovku a poštovní známku,abyste dostali dopis s instrukcemi.Až splníte vše,k čemu vás nábádá obsah mailové zprávy,čekáte na tzv."startovní balíček" s obálkami s tím,že až ho doděláte,firma vám práci zaplatí a ještě k tomu vrátí investovanou stokorunu…a vy tak vyděláváte dál… A JAK vlastně taková práce VYPADÁ? Opět to začíná odpovědí na inzerát a posíláním kuponu,známky a určité částky peněz.Těšíte se na výdělky okolo 20.000 korun měsíčně.Po týdnu čekání vám přijde "instruktážní" dopis a k němu nesmyslný a nezajímavý letáček formátu A6 (pojednává o historii a vzniku Manchesteru United).Dopis,který jste dostali si několikrát namnožíte.Potom si podáte inzerát a budete sami za sebe tuto práci nabízet pomocí inzerce.Za nějakou dobu vám začnou přicházet dotazy na vámi nabízenou práci.Zájemce,který vám již poslal obálku se svou adresou a uhradil určitou částku (kterou si pravděpodobně můžete i sami určit),doslova "odbyjete" tím,že mu pošlete namnožený materiál…a tak je to pořád dokola.Dalo by se říct,že jste prakticky placeni za to,že podvod šíříte dál…

Tímto článkem jsem chtěl nejen vyjádřit svoje opovržení lidmi, kteří se obohacují tímto nechutným způsobem, ale také varovat Vás všechny, fanoušky Manchesteru United před prací, která se na první pohled tváří tak, že přinese jednoduše vydělané peníze a kterou navíc přispějete k propagaci Manchesteru United. Ve skutečnosti však činíte pravý opak.

V očích obelhaných a jejich okolí se pak při každé zmínce o Manchesteru United vybaví tato nesmírně nepříjemná zkušenost, která, ač nemá s klubem nic společného, zasívá pouze zášť k našemu klubu. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.