Ferguson chce Nemanju Vidiče udržet

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson uvedl, že nemá v úmyslu nechat z klubu odejít srbského obránce Nemanju Vidiče.

V posledních týdnech se hodně spekuluje o tom, že by Nemanja Vidič mohl v létě z anglického klubu odejít. Podle určitých informací je údajně blízko přestupu do Realu Madrid a zájem má údajně také italský AC Milán, soupeř Manchesteru United v osmifinále Ligy mistrů.

Vidič přišel do Manchesteru United v lednu roku 2006 ze Spartaku Moskva a postupem času se vypracoval v jednoho z nejlepších středních obránců na světě. Manažer United Sir Alex Ferguson nechce ale o odchodu 28letého obránce vůbec slyšet a chce jej v týmu udržet.

"Samozřejmě, že chceme, aby zůstal. Je to skvělý hráč, jeden z nejlepších středních obránců na světě. Občas se stává, že naši hráči jsou předmětem spekulací. Musíte se s tím vypořádat," řekl skotský boss.

Nemanja Vidič je momentálně na marodce s poraněnou nohou a Sir Alex Ferguson zatím nemůže přesně říct, kdy se hráč vrátí do sestavy Red Devils.

"Je to složité. Cítí, že potřebuje ještě hodně potrénovat. V posledních deseti dnech trénoval, ale zatím se necítí, že by nastoupil do zápasu. V tomto musíme být trpěliví a právě o toto momentálně děláme."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.