Nominace Manchesteru United

V následujícím krátkém článku si můžete přečíst nominaci Manchesteru United na zítřejší zápas na horké půdě milánského AC.

Zřejmě nejdůležitější zprávou je, že do zápasu určitě nenastoupí srbský obránce Nemanja Vidic. Ten má stále problémy s nohou a do Milána s týmem vůbec neodcestoval.

Stejně dopadl i brazilský záložník Anderson, který rovněž nebyl na palubě letounu, který dnes ráno odletěl i s naším týmem do centra severní Itálie.

Kromě nich k zápasu neodcestovali ani dlouhodobě zranění Owen Hargreaves, John O´Shea a také Ryan Giggs, který si minulý týden zlomil v zápase s Aston Villou ruku.

Naopak, do zápasu mohou naskočit Rio Ferdinand a Portugalec Nani, kteří si sice oba odpykávají tresty, které se však vztahují jen na zápasy Manchesteru United v anglických soutěžích, a tak jsou na zítřejší zápas připraveni.

Nominace Manchesteru United čítá celkem 22 jmen, ze kterých Sir Alex Ferguson vybere 11 mužů, kteří se zítra na San Siru postaví nejen domácímu AC, ale také nelichotivé bilanci, kterou hráči Manchesteru United s milánským celkem mají. O tom však více v Preview.

Nominace Manchesteru United:

Van der Sar, Foster, Kuszczak; Neville, Brown, J Evans, Ferdinand, Fabio, Rafael, Evra; Valencia, Park, Nani, Obertan, Scholes, Fletcher, Carrick, Gibson; Rooney, Berbatov, Owen, Diouf.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.