Valencia už vyhlíží zápasy proti AC Milán

Záložník Manchesteru United Antonio Valencia přiznává, že následující dvojzápas s AC Milán v Lize mistrů bude jeho největším zápasem ve fotbalové kariéře.

24letý reprezentant Ekvádoru, který si zahrál na posledním MS v Německu, přestoupil do Manchesteru United minulý rok v létě z anglického Wiganu za částku pohybující se okolo 16 milionů liber. Po přestupu se

Valenciovy dostalo příležitosti hrát Ligu mistrů a v utkání proti CSKA Moskva se mu dokonce podařilo skórovat. Manchester United nakonec základní skupinu B vyhrál a v osmifinále této prestižní soutěže na něj bude čekat italský velkoklub AC Milán a Antonio Valencia se na toto střetnutí už nesmírně těší.

"Budou to ty největší fotbalové zápasy, které jsem hrál ve své dosavadní fotbalové kariéře. Liga mistrů je pretižní soutěž a AC Milán je jeden z nejlepších klubů. Ve své historii už toho dokázali hodně vyhrát a několikrát už vyhráli i Ligu mistrů, takže to pro nás bude velký test. Každý zápas je důležitý, ale kluci se na tento dvojzápas už nesmírně těší," řekl Antonio Valencia pro oficiální webové stránky klubu.

Manchester United se v následujících týdnech střetne také ve formě s hrajícím Evertonem a na programu bude také finále Ligového poháru proti Aston Ville. Valencia, jenž v této sezoně nastřílel už šest branek, se ale těmito zápasy nechce stresovat a uvádí, že šance hrát ve velkých utkání byly jeho hlavním důvodem, proč přestoupil právě na Old Trafford.

"Čekají nás opravdu velmi těžké zápasy, ale jsou to zápasy, ve kterých chcete hrát. Na tyto zápasy, v kterých půjde o hodně, jsme připraveni a soustředíme se na ně," dodal křídelní hráč United.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.