Hráči budou před utkáním s AC Milán odpočívat

Díky vyřazení Manchesteru United z FA Cupu budou mít nyní svěřenci Sira Alexe Fergusona o víkendu volno a budou moci tak načerpat síly na utkání proti AC Milán.

Manchester United vypadl z FA Cupu hned ve třetím kole, když doma na Old Trafford nestačil na Leeds United a prohrál 0:1. Díky tomu ale budou mít svěřenci Sira Alexe Fergusona tento víkend volno a budou moci tak načerpat čerstvé síly na první utkání osmifinále Ligy mistrů proti AC Milán, které je na programu v úterý 16. února. Manažer Sir Alex Ferguson doufá, že vyřazení z FA Cupu nyní pomůže týmu na evropské scéně.

"Co se týče v rámci příprav na zápas Ligy mistrů, tak jsme rádi, že budeme mít o víkendu volno. Budeme se toho snažit maximálně využít – hráči nyní dostanou pár dnů volno, které si zaslouží, a v sobotu začneme opět pracovat," řekl Sir Alex Ferguson pro MUTV.

Manchester United odehrál ve středu náročné utkání ve Villa Parku, kde musel více než hodinu hrát pouze v deseti mužích a i proto je skotský záložník Manchesteru United Darren Fletcher rád, že o víkendu bude moci odpočívat.

"Samozřejmě, že bychom rádi byli ještě v FA Cupu, ale poté, co jsme v utkání proti Aston Ville hráli většinu zápasu jenom o deseti hráčích, tak volný víkend přichází ve vhodnou chvíli. Kdybychom museli hrát o víkendu a pak hrát proti AC Milán, bylo by to velmi náročné – ale máme široký kádr, který by se s tím vypořádal, a manažer by určitě udělal nějaké změny. Nicméně, je fajn, že máme volno, a kluci budou určitě rádi, že před důležitým utkáním proti AC Milán budou moci odpočívat a nabrat čerstvé síly," řekl Darren Fletcher.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.