Co je to MUST?

Co vůbec zkratka této organizace znamená, jak funguje a jaké jsou její cíle zjistíte zde.

Asi jste už slyšeli o "Rudých rytířích". Určitě víte, jak vyhrocená situace teď panuje okolo našeho milovaného klubu. A možná jste si řekli, stejně jako já, jak může fanoušek uprostřed Evropy přiložit ruku k dílu.

 Co je to MUSt?

Skalní fanoušci založili sdružení "MUSt the independent Manchester United supporters trust", které si klade za cíl zajistit rozumného majitele klubu, který by:

         Maximálně investoval do klubu, od výplat zaměstnanců až po splácení stále narůstajícího dluhu.

         Změnil vztahy mezi vedením klubu a fanoušky.

         Zajistil jedinečnou atmosféru na Old Trafford, tedy lístky cenově dostupnější a spravedlivěji rozdělené.

Aktualní situace

Situaci dobře vystihuje "leták", který koloval nedávno mezi fanoušky.

 V českém znění:

Tento den v naší historii je trvalou připomínkou, že MUFC je daleko více než jen podnikání. Manchester United je rodina s historií a tradicemi jako žádný jiný klub na světě. Před pěti lety – v tento den – Glazerovi předložil nabídku na koupi United. Nedávné události jen potvrzují naše pochybnosti o jejich záměrech. 75 peny z každé libry opustí klubovou pokladnu. Škoda, kterou páchají, musí být zastaveny.

V zeleno-zlaté kampani nejde jenom o Glazerovi. Jde o jejich nahrazení lepšími vlastníky, kteří jsou ochotni budovat klub. Nemůžeme dovolit, aby tato příležitost prošla kolem nás bez povšimnutí. Nyní spolupracujeme se skupinou "Red knights" – bohatí fanoušci United, odhodlání klub vést. Peníze sami o sobě nestačí, budou potřebovat i naší podporu.

Nepropásněme dobrou příležitost, nebude to navždy! Každý z nás je zapotřebí!

 Přidejte se taky k MUSt, členství je zdarma! Udělejte něco pro svůj klub! Když už se nemůžeme přímo účastnit protestů tak aspoň takto: 

https://www.joinmust.org/join/free.php

Velmi dobrá skupina na Facebooku: 

http://www.facebook.com/group.php?gid=237878324590&ref=mf 

 

 

 

Článek zpracoval mrzi, děkujeme. 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.