Sir Alex Ferguson po zápase s Aston Villou

Sir Alex Ferguson pochválil své mužstvo za výkon, který předvedlo ve včerejším ligovém utkání s Aston Villou.

Aston Villa se ve včerejším utkání s Manchesterem United dostala rychle do vedení, díky hlavičce obránce Carlose Cuellara. United ale dokázali odpovědět, když si střílenou přihrávku Ryana Giggse do vlastní sítě srazil James Collins. V 29. minutě byl vyloučen Louis Nani po faulu na Stiliyana Petrova, ale i přesto hráči United ve zbytku utkání dominovali. Manažer Sir Alex Ferguson byl s výkonem svých hráčů spokojen a lituje toho, že se jeho týmu nepodařilo odvézt maximum bodů.

"Byl to od nás skvělý výkon, hráči byli opravdu úžasní. Pokud zde bylo mužstvo, které si zasloužilo vyhrát, tak jsme to byli my. Měli jsme spoustu šancí, ale nedokázali jsme v druhém poločase dopravit míč do sítě. Na hráče jsem pyšný, nemůžu je už více pochválit, zvláště, když jsme hráli pouze v deseti mužích," řekl Sir Alex Ferguson pro MUTV.

"Myslím si, že červená karta pro Naniho byla zasloužená. Není to zákeřný hráč, ale tento zákrok byl hodně naivní. Do zákroku šel oběma nohama, takže si na to nemůžeme stěžovat. Myslím, že chvíli před tímto zákrokem jsme měli kopat přímý kop poté, co Agbonlahor zasáhl nohou Wese Browna do žeber, ale červená karta byla zasloužená. Je to škoda, protože nyní zmešká finále Ligového poháru a dvě důležitá ligová utkání proti Evertonu a West Hamu."

Manchester United se díky remíza 1:1 opět o něco posunul blíže k vedoucí Chelsea, která ve včerejším utkání podlehla Evertonu na jeho hřišti 2:1.

"Doufal jsem, že by to mohla být důležitá noc a výhra Evertonu nad Chelsea nám umožnila získat jeden bod a jeden gól ve skóre. Kdo ví, možná toto bude na konci sezony velmi důležité."

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.