Je čas na skutečný Manchester United!

Ryšavý stoper Manchesteru United, Wesley Brown, varuje dnešního soupeře Rudých Ďáblů, Aston Villu, z rostoucích výkonů svého týmu

Aston Villa v čele s Martinem O´Neilem možná hýří sebevědomím před dnešním utkáním ve Villa Parku, kam zavítá úřadující mistr Manchester United, protože ji k tomu do jisté míry opravňuje výsledek, díky kterému dokázali Villans v prosinci po dlouhých 26 letech odvést tři body z Old Trafford.

Hráči Aston Villy však nesmí zapomínat na to, že dnešní Manchester United je úplně jiným týmem než ten prosincový a že jen pouhá vzpomínka na prosincovou prohru zvedá adrenalin v krvi hráčů United, kteří se dnes pokusí Aston Ville dokázat, že jsou to oni, kdo jsou favority utkání, které se jeví jako jedno z nejdůležitějších a nejsložitějších v honu za čtvrtým mistrovským titulem v řadě. 

K celé situaci se před středečním utkáním vyjádřil také Wes Brown. 

"Můžeme to utkání brát jako odplatu za prosinec," glosoval situaci Brown, který se dnes společně s Jonnym Evansem postaví nejslabšímu útoku z týmů horních pater tabulky, který však ve svém středu skrývá velmi nebezpečné útočníky světových parametrů, jako jsou Gabriel Agbonlahor, Emile Heskey či John Carew. 

"Villa hraje v této sezóně velmi dobře. Mají ve svém sředu několik opravdu kvalitních hráčů. Minulý zápas pro nás byl smolný. My jsme se tenkrát jako tým nenacházeli v ideální pohodě a Villa toho dokázala využít. Teď je však situace diametrálně odlišná."

Manchester se momentálně přetahuje v každém ligovém kole s Chelsea o vedení v tabulce a tak není divu, že hráči neustále přemýšlí o tom, zda je v jejich silách zisk dalšího ligového titulu.

"Rozhodli jsme se, že ten čtvrtý titul prostě urveme a celou sezónu za tímto cílem jdeme. Hrajeme teď ve velké pohodě a s velkou dávkou sebevědomí. Já pevně doufám, že se nám náš cíl podaří splnit."

"Situace na čele tabulky teď podle mého názoru úplně neodpovídá realitě. Zatímco my hrajeme ve skvělé formě a pohodě, Chelsea ztratila dva body s Hullem. Přesto je stále před námi. Ovšem není neomylná a to je pro nás dobrým znamením. Pokud vyhráváte a týmy kolem vás ztrácí, je to vždy skvělý pocit. Dává vám to pocit jistého sebevědomí a víry, že na konci sezóny to bude právě váš tým, který se na ostatní bude dívat ze špice tabulky," uzavřel v poslední době velmi důležitý kámen naší defenzívy, Wesley Brown. 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.