Owen Hargreaves nakonec v LM hrát nebude

Záložník Owen Hargreaves byl nakonec vyškrtnut ze soupisky Manchesteru United pro Ligu mistrů a jeho šance, že by si v létě zahrál na MS, značně poklesly.

Anglický záložník hrál naposledy v září roku 2008. Poté podstoupil operaci obou kolen a předpokládalo se, že by se měl do sestavy United vrátit v srpnu minulého roku. I proti byl zapsán na soupisku Manchesteru United pro základní skupinu Ligy mistrů.

29letý hráč je ale nyní mimo hru už 16 měsíců a stále ještě není zcela fit. Manažer United Sir Alex Ferguson se proto rozhodl, že Hargreavese vyškrtne ze soupisky pro Ligy mistrů a nahradí jej mladým obráncem Ritchie De Laetem.

Trenér anglické reprezentace Fabio Capello má nyní ještě dostatek času, aby se přesvědčil o stavu bývalého hráče Bayernu Mnichov a zvážil, zdali jej vezme na MS. Fergusonova rozhodnutí naznačuje, že Hargreaves pravděpodobně v této sezoně hrát už nebude.

Hargreaves přišel na Old Trafford v létě roku 2007 za 19 milionů liber z německého Bayernu Mnichov, když podepsal smlouvu na tři roky s opcí na další rok. Manchester se tak bude muset v létě rozhodnout, zdali defenzivnímu záložníkovi prodlouží stávající smlouvu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.