Anderson zůstává na Old Trafford

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson odmítl řadu nabídek evropských klubů včetně Olympique Lyon a Paris Saint Germain za brazilského záložníka Andersona.

Sir Alex Ferguson získal Andersona z FC Porto za 18 milionů liber v červenci roku 2007 na doporučení bývalého asistenta manažera Manchesteru United Carlose Queiroze, který jej označil za všestranného hráče, který by v budoucnu mohl nahradit anglickou legendu Paula Scholese.

Skotský manažer se rozhodl, že Andersona nenominuje do ligového utkání proti Hull City, na což měl brazilský záložník zareagovat úprkem do rodné Brazílie. Zde se měl údajně setkat s prezidentem fotbalového klubu Vasco Da Gama.

Tyto spekulace nebyly vyvráceny ani potvrzeny, ale manažer United Sir Alex Ferguson údajně hráče potrestal za svůj čin finanční pokutou ve výši 80,000 liber. Anderson nedále nebyl v nominaci Manchesteru United v utkání semifinále Ligového poháru proti Manchesteru City ani v posledním ligovém utkání proti Arsenalu.

Ohráče se měli začít zajímat ostatní fotbalové kluby, hlavně ty z Francie. O Andersona údajně hodně stály především představitelé Olympique Lyon a Paris Saint Germain, ale Ferguson se rozhodl dát záložníkovi ještě šanci a nabídky těchto fotbalových klubů odmítl.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.