Kouzelník Nani a jeho hodnocení zápasu

Mnohými zatracovaný portugalský záložník Nani se v posledních zápasech dostal do skvělé formy a svými výkony táhne United za čtvrtým titulem v řadě

Číslo 17 v dresu United předvedlo během jediného týdne už třetí skvělé představení a svým famózním výkonem pomohlo k tříbodovému zisku na horké londýnské půdě kanonýrů z Emirates.

"Hrál jsem dobře! Dal jsem gól, další připravil a měl jsem i další dobré šance ke skórování. Byl to pro mě nádherný večer  a já jsem velmi rád, že jsem svým dílem přispěl k výhře United."

"Gól byl nakonec zaznamenán jako vlastní, ale byl to můj gól. Já do toho balónu kopl takže je to můj gól. Celá ta akce se mi nadmíru vydařila. Jsem strašně rád, že to dopadlo tak, jak dopadlo. Myslím, že to byl nejlepší zápas, který jsem v dresu United během svého působení odehrál," řekl Nani.

Sir Alex Ferguson byl skvělým výkonem Naniho tak nadšen, že souhlasil s tím, že to byl Naniho nejlepší výkon v dresu United.

"Naniho poslední tři zápasy byly absolutně fantastické a ten poslední dnes proti Arsenalu tomu nasadil zlatou korunu. Byl prostě nezastavitelný."

 "Těžko říct, proč se mu tak daří až teď. Možným vysvětlením je, že si vše srovnal v hlavě a dospěl. On je velmi plachým chlapcem a myslím si, že si potřeboval jen všechno srovnat v hlavě. Teď je mnohem silnější psychicky a dnešek toho byl dokladem."

"Přesně toto jsou zápasy, které ho donutí si uvědomit, co to znamená být hráčem Manchesteru United. Když se zeptáte ostatních hráčů, poví vám, že Nani by měl hrát, protože si o něm myslí, že je fantastickým hráčem."

Nani, pro kterého byl dnešní zápas padesátým v dresu United, je velmi potěšen, že svými výkony z posledních zápasů pomáhá United plnit si sen o zisku čtvrtého ligového titulu v řadě.

"Pracuji na sobě každý den velmi tvrdě a snažím se dávat do hry všechno. Jsem velmi šťastný, že se mi v posledních zápasech tak daří. Cítím, že fanoušci, tým i manažer za mnou stojí a to je pro mě strašně důležité. Doufám, že budu pokračovat v dobrých výkonech. S každým odehraným zápasem se cítím lépe a lépe," uzavřel portugalský fantóm.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.