Další reakce na zápas

Manchester se koupe v rudé záři a hráči Manchesteru United se topí v radosti. Zde je několik reakcí na včerejší zápas

Nejprve si přečtěte reakci Wayna Rooneyho, který se nesmírně těší na další zápas, který bude moci odehrát v památném stánku anglického fotbalu – ve Wembley.

" Je to skvělé být zase ve finále. Moc se na ten zápas všichni těšíme."

"Aston Villa hraje celou sezónu fantastický fotbal a my jsme si dobře vědomi, že to nebude jednoduchý zápas. Ale teď, teď se na to velmi těšíme."

 Wayne se také vyjádřil k situaci, kdy mu Patrice Evra těsně před koncem zápasu naservíroval míč před prázdnou branku ale on nedokázal přesně zacílit.

"Jsem si vědom toho, že jsem to měl provést lépe, ale s tím, jak jsme v tu dobu hráli, jsem věděl, že dostanu ještě jednu šanci. Když přišla, využil jsem ji."

 

K utkání se vyjádřil také možná největší bojovník v dresu Rudých ďáblů, Darren Fletcher, který řekl: "Mezi oběma kluby panuje velká rivalita a pro každého z nás to byl velice důležitý zápas, hlavně vzhledem k tomu, co se dělo minulý týden v prvním utkání. Šli jsme na hřiště s tím, že budeme bojovat a ukážeme jim, kdo je tady pánem."

"Je však lehké o tom jen mluvit, o to těžší je však potom převést skutky do reality na hřišti. My jsme se včera trochu hledali a první poločas nebyl z naší strany ideální. Ale ve druhém jsme se zvedli a nakopali je."

"Když dal Tevez gól, vypadalo to na prodloužení a my jsme se na něj už vědomě chystali. Ale pak přišel ten neuvěřitelný Waynův gól a bylo jasné, že do finále půjdeme my."

"Myslím si, že nikdo nemůže říct, že jsme si vítězství nezasloužili, protože ve druhém poločase jsme byli jasně lepším týmem," uzavřel středopolař Rudých Ďáblů, Darren Fletcher.

 

A jak se vyjádřil k zápasu střelec včerejší branky Michael Carrick?

"Mohli jsme o svém postupu rozhodnout mnohem dříve, ale že se to stalo až v nastaveném čase, to udělalo včerejší noc ještě lepší než by byla kdybychom rozhodli už dříve."

"Naše šatna po zápase – to byla místnost plná radosti. Zvítězit nad City a ještě díky tomu postoupit do finále poháru – to je opravdu velmi potěšující."

"Když jsem dal gól, byl to skvělý pocit. Pak jsem ale neproměnil další obrovskou šanci a trochu mi zmrznul úsměv. Takže mě pak Wazza tak trochu zachránil," poznamenal usmívající se anglický reprezentant. 

Na adresu Rooneyho Michael poznamenal: "Je skvělý! Neustále se zlepšuje. Když jsem přišel k United říkal jsem: "Jednou bude ještě lepší než je teď." A opravdu – Wayne se neustále zlepšuje a já opravdu nevím, kdy se jeho neskutečný progres zastaví. Je stále lepší a lepší. Všechna čest jeho výkonům – je nesmírně aktivní, střílí branky, připravuje branky. Doufám, že mu to vydrží až do května a přivede nás až k trofejím," uzavřel středopolař Manchesteru United, Michael Carrick.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.