SAF: Fanoušci byli úžasní

Sir Alex Ferguson vysekl poklonu zaplněným tribunám, které hnaly jeho svěřence neustále dopředu a mohou velkou měrou za to, že jeho tým bude bojovat o zisk první letošní trofeje ve Wembley.

Manažer Rudých Ďáblů popsal atmosféru v Divadle snů jako neuvěřitelnou a to zvláště poté, co vstřelil Wayne Rooney postupový gól v nastaveném čase celého zápasu.

Ačkoli góly United vstřelili Paul Scholes, Michael Carrick a Wayne Rooney, poklonu vystřihl Sir Alex Ferguson především skvělému publiku na Old Trafford.

"Myslím si, že naši fanoušci byli dnes večer neskuteční. Když Old Trafford takovýmto způsobem vře, hráči se snaží odpovědět tribunám po svém – skvělým a bojovným výkonem na jehož konci je radost z vítězství – přesně jako to předvedli i včera."

"Skvělí fanoušci nás dotáhli k postupu. Zaslouží si za to metál – byli prostě neskuteční," rozplýval se manažer.

Po prvním bezgólovém poločase hráči United, kteří jsou již tradičně silnější ve druhém poločase, zabrali, a dostali se do vedení o dvě branky. Pak sice snížil Tevez a vypadalo to na prodloužení, ale v 92. minutě rozhodla svojí brankou osoba nejpovolanější – Wayne Rooney – a 65 000 malých ďáblů na tribunách mohlo začít slavit. Manchester United postoupil po roce znovu do finále Ligového poháru.

"Během zápasu jsme zahodili velké množství šancí, což nás mohlo mrzet, naštěstí jsm měli vzadu bezchybného Edwina van der Sara, který nás především během prvního poločasu podržel."

"Druhý poločas už byl jasně v naší režii a my hráli báječně. Mohli jsme s klidem vstřelit pět nebo šest branek a nemuselo to být takové drama," uzavřel kormidelník lodi jménem Manchester United, která včera vyplula směr Wembley, kde se 28. února střetne v bitvě o Ligový pohár s Aston Villou.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.