Rooney: V United jsem šťastný!

Waynova odpověď všem pochybovačům o jeho možné loajálnosti

Wayne Rooney se do médií vyjádřil v tom smyslu, že je velmi spokojen se svojí současnou formou a také zájmem velkých klubů, ale že nehodlá v žádném případě opouštět Manchester United, kde je velmi spokojený.

Wayne Rooney je zatvrzelým patriotem, který chce s United psát historii – v nejbližší době to podle něj má být zisk čtvrtého ligového titulu v řadě a osamostatnění se na čele anglické ligové soutěže v počtu držených titulů.

Tlak ze strany bulvárních plátků je sice obrovský, ale číslo 10 Manchesteru United zůstává v klidu, což bylo dobře vidět i na slavnostním obědě, který se konal u příležitosti oficiální prezentace nových kopaček od firmy Nike – Nike T90 Laser III, které Wayne o pár chvil později sám vyzkoušel.

"Vždy tady byly spekulace a já jsem rád. Je totiž vždy příjemný pocit slyšet o zájmu skvělých týmů. Ale jak už jsem mnohokrát řekl, jsem hráčem Manchesteru United a jsem zde velmi šťastný."

Rooneyho zájmy jsou na 100% zaměřeny na týmový úspěch – zisk ligového titulu a také na postup do finále Ligového poháru. Wayne už se velmi těší na středeční odvetu semifinále proti Manchesteru City a pak také na nedělní utkání proti Arsenalu na Emirates Stadium. 

"Věřím, že i letos se můžeme radovat ze zisku ligového titulu. Vyhráli jsme ligu v posledních třech letech, ale nikomu se nikdy nepodařilo vyhrát čtyřikrát. Je to naším velkým snem a já udělám maximum pro to, aby se to povedlo. Chci přepsat s Manchesterem historii ostrovního fotbalu."

"Cesta za titulem je v této sezóně neskutečně složitá a pro zaujaté i nezaujaté fanoušky je to jistě vzrušující podívaná. Ale my doufáme, že teď, když jsme se ocitli na čele tabulky a podáváme dobré výkony, můžeme vítězit i nadále a dokráčet si až pro vysněný titul, který čeká na konci sezóny," uzavřela opora Manchesteru United.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.