Jsme připraveni na bitvu o Manchester!

Nani, který v posledních zápasech naznačil, že svůj boj o místo na slunci rozhodně nevzdává, se vyjádřil k blížící se odvetě anglického poháru, kdy Manchester United ve středu vyzve na vlastním hřišti Manchester City

Nani věří, že vítězství nad Hullem je pro celý tým velice důležitou vzpruhou před blížícím se středečním odvetným utkáním v rámci Carling Cupu, v jehož rámci Manchester přivítá na Old Trafford nesmiřitelného rivala z Eastlands a bude se snažit o postup, který mu zajistí jedině vítězství. Křídelník si myslí, že Manchester United pošle do finálového utkání ve Wembley nezastavitelný striker Wayne Rooney.

Wayne vstřelil o víkendu čtyři góly Hullu, čímž nejen posunul Manchester United do čela Premier League, ale také vrátil do tábora Manchesteru United potřebnou sebedůvěru.

"Každý v našem týmu je velmi spokojený. Je skvělé objevit se na čele Premier League a každému to dodává velké sebevědomí. Hrajeme hezký fotbal, dáváme góly a cítíme se velmi dobře," řekl Nani pro MUTV.

"Zápas proti City bude bezesporu nesmírně obtížný, ale já jsem klidný, protože vím, že máme v týmu Wayna. On je na tom teď velmi dobře. Má skvělou formu a nechybí mu ani potřebné sebevědomí."

"Je skvělý pocit sledovat, jak jeden z vašich útočníků střílí soupeři čtyři góly během jediného zápasu. Všem nám to dodalo sebevědomí, protože víme, že když se nám nebude dařit, stále máme v týmu někoho, kdo za nás dokáže rozhodnout celý zápas."

"Jsem si naprosto jistý, že fanoušci připraví City peklo a nás poženou dopředu.  Doufám, že figuruji v plánech manažera na středeční utkání a že svým výkonem pomohu týmu k postupu."

Nani může směle pomýšlet na start ve středečním odvetném utkání, jelikož po zápase s Hullem na něj nešetřil Sir Alex Ferguson komplimenty a kvitoval jeho skvělý návrat po zranění. Nani se vedle Wayna Rooneyho stal možná nejlepším hráčem utkání a jak sám říká, je velmi potěšen tím, co po návratu do sestavy na hřišti předvádí.

"Bylo pro mě velmi frustrující být tak dlouho mezi zraněnými, ale to se ve fotbale stává. Teď jsem zpátky a cítím se velmi dobře."

"Jsem spokojen s tím, jak se mi po zranění zatím daří a chci se dále zlepšovat. Doufám, že moje hra bude týden od týdne lepší a pomohu svými výkony a góly týmu k mnoha úspěchům," zakončil velice sympaticky se prezentující portugalský křídelník Manchesteru United Nani. 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.