Připraveni k útoku!

Darren Fletcher se zamýšlí nad momentální situací v Manchesteru United a naznačuje cestu, kterou se Manchester United musí dát, aby došel až k vytouženému zisku 4. ligového titulu v řadě

Bojovník středu zálohy Manchesteru United, Darren Fletcher, věří, že Rudí ďáblové mají dosti kvalitní kádr k tomu, aby získali 4. ligový titul v řadě. Potřeba je podle něj jen jediné. Dostat se konečně z nekončící šňůry zranění a moci tak konečně zase konsolidovat základní řady, které by byly schopny dovést tým ke konečným úspěchům.

Podle něj už sobotní zápas proti Burnley může ukázat, že to United s útokem na titul myslí vážně. Bohužel, on sám do utkání zasáhnout nebude moci, protože si vysloužil jednozápasový distanc za dvě žluté karty, které obdržel v posledním ligovém utkání na půdě Birminghamu.

"Neprožíváme právě nejšťastnější období. Je zde příliš mnoho rušívých faktorů na to, abychom šlapali jako v předchozích pro nás tak veleúspěšných sezónách. Množství zranění, především v obraně nám znemožňuje podávat stabilní výkony. Neprospívá ani neustálá rotace hráčů, kteří se střídají na různých postech. V takové situaci je pak složité vyrukovat s nějakou skvělou a stabilní formou, díky které bychom drtili soupeře za soupeřem."

"Štěstí se od nás odvrátilo a náš tým byl bohužel v posledních utkáních velmi oslaben. Tím jediným si vysvětluji naše ne příliš uspokojivé výsledky."

"V momentální situaci je každý uzdravený hráč jako obrovská posila pro celý tým. Manažer tak dostává nové možnosti, jak poskládat tým, aby byl úspěšný. To je velmi důležité."

"Důležité je, že se žádný tým zatím nedokázal v tabulce odpoutat od ostatních. Jsme na druhém místě a vše je otevřené. Před sezónou a také během ní nás hodně lidí odepisovalo. To je ale jako přilévat olej do ohně. Máme velkou motivaci všem nevěřícím Tomášům dokázat, že Manchester United je stále schopen vyhrávat ligové tituly a sbírat i další prestižní trofeje."

Darren Fletcher je si vědom toho, že obhajovat titul je vždy velmi složité. Každý tým se chce na vítěze vytáhnout a motivace tomu odpovídá. Manchester United si však už na podobnou pozici zvykl a tak je podle Fletchera schopen se s tím odpovídajícím způsobem vyrovnat a získat další ligový titul.

"Pokud jste úspěšní, všichni vás chtějí z vrcholu sestřelit. Manchester United se však naučil s touto situací vyrovnat a zná způsoby, jak se s ní vyrovnat a nadále vítězit."

"Když jste mladým a nezkušeným hráčem, může vás to ovlivnit, to je jasné. Ale v našem týmu se nacházejí hráči, kteří se s touto situací dokáží vyrovnat bez problémů a ti mladším velmi pomáhají. Mluvím o Ryanovi, Garrym či Scholesym,"   

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.