Vidic je v Manchesteru šťastný a na odchod nepomýšlí

Srbský obránce rázně vyvrací spekulace, podle kterých už má být jednou nohou v Realu Madrid

Srbský obránce Manchesteru United rázně odmítl spekulace, podle kterých se měl pohádat se Sirem Alexem Fergusonem, a podle kterých odmítl nastoupit k utkání třetího kola FA Cupu proti Leedsu.

V médiích se hned poté začaly objevovat zprávy, podle kterých je Vidic v týmu úřadujícího anglického šampiona nespokojen a chce si vynutit přestup do Realu Madrid.

Další "zaručené" informace  hovoří o tom, že si Vidic přeje zvýšení platu ze stávajících 70 000 liber týdně na 100 000.

Vidicovo zranění je podle anglického bulvárního plátku The Times pouze fingované a je jen další pákou, která má nešťastného Vidice osvobodit z hrůzných spárů Sira Alexe Fergusona 

Do toho neustálé fámy o tom, jak se paní Vidicové nelíbí na Old Trafford, jak zdejší chladný a vlhký mořský vzduch škodí její pleti a podobné nesmysly.

Naštěstí Nemanja Vidic řekl dost a oficiálně se vyjádřil ke své údajné nespokojenosti a z toho pramenící myšlence odchodu do Realu Madrid. Server Sport.cz musí být z jeho vyjádření  naprosto zhrzeny.

"Každý v Manchesteru ví, že s manažerem mám báječný vztah," řekl hned na úvod Nemanja.

 "Manažer řekl, že neví co se mnou je, protože to opravdu nevěděl (reakce na slova ALexe Fergusona, že neví, co s Vidicem je, pozn.red.). V tu chvíli se totiž zabýval bojem s Leedsem a ne mým zdravotním stavem."

"Opakuji, nejsem nespokojen na Old Trafford. Jsem jen zraněný."

"Doufám, že budu připraven hrát v co nejbližší době. Doktoři mi řekli, že budu mimo hru asi sedm až deset dní a nestihnu tak utkání s Birminghamem.  Na další zápas bych však už měl být fit," uzavřel srbský obránce plnící nechtěně v posledních dnech stránky bulvárního tisku na celém světě.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.