Dimitar Berbatov: Sedm návyků úspěšného člověka #7 Rozdávat se

Sedmidílný humorný seriál zaměřený na útočníka Manchesteru United Dimitara Berbatova.

Dobrý den fanoušci. Máme nyní speciální období. Vánoce jsou ten nejkouzelnější čas, na který se vždy hodně těším. A není to kvůli narozeninové párty Ježíše, ale pro mnohem důležitější událost. Ano fanoušci, jsou to osobní ocenění, kterých se mně a jiným úspěšným lidem v oboru, jenž pomáhají utvářet moderní svět, právem dostává. Tento rok byl až nečekaně úspěšný. Musím poděkovat lidem z mé země, kteří mě vyhlásili bulharským Mužem roku. Je to velmi prestižní cena, cennější je už jenom BBC Sportovec roku. Já jsem byl ale odměňován celý můj život. To mi nepomáhalo překonávat jen moji přirozenou plachost, ale také jsem se seznamoval s lidmi, jenž bych obyčejně ignoroval. Takže nejlepší, jak ukončit tuto cestu, kde Vám odhaluji své fígly (samozřejmě zadarmo), bude prozradit Vám poslední radu, nebo chcete-li zvyk, do života. A není to zvyk hromadění ocenění, ale něco, co ho konec konců zahrnuje. Můj poslední zvyk úspěšného člověka číslo 7: Rozdávat se (pro ty, kteří mě milují).

 

Vždy si vzpomenu na mého dětského kresleného hrdinu kapitána Komunistu, který říkal: „Vrať to zpátky lidem, nebo k vám přijde tajná policie.“ Jeho moudrých slov jsem se držel už od útlého věku, kdy jsem byl lepší než ostatní, a to mi umožňovalo dělat věci, jaké bych normálně dělat nemohl. Rozdávat se pro ostatní je podle mě povinnost a úspěch je přímým důsledkem všech mých velkých zvyků, které jsem Vás v tomto seriálu učil. Od fanoušků, přes spoluhráče, po osamělé lidi, šiřte radost, aby si ji užili i ostatní. Není to složité, navíc velmi obohacující. Může to mít také mnoho forem jak to provést, navíc kdykoliv a kdekoliv. Dávejte si ale pozor, může to být velmi časově náročné, zejména pokud chcete být všude stejně jako já. Takže i teď, když si lidé dávají dárky, si vezměte příklad ze mě, z Ježíše nebo dokonce obranné krize Manchesteru a nechte lidi si to užít. Sdílet úspěch s těmi, kteří žádný nemají, je nejušlechtilejší čin, jaký může úspěšný člověk udělat.

 

S těmito moudrými slovy se s Vámi musím rozloučit. Bylo mi potěšením Vás učit jak být jako já a být více úspěšní. Věřte v sebe a v momentě, kdy budete nějakou moji radu potřebovat, si na mě vzpomeňte jako na člověka, který Vás vyvedl z temnoty na světlo. Mám ale přeci jen jedno přání na oplátku. Myslím totiž, že je čas aktualizovat slavnou vánoční písničku s těmito změnami: „…na sedmý den Vánoc mi má láska dala sedm Berbatovů…a Dimitara Berbatova!“

Nashledanou.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.