Šťastné a Veselé, milí Ďáblové!!!

Dovolte nám popřát Vám Šťastné a Veselé Vánoce a úspěšné vykročení do nového roku 2010!

Vánoce jsou tady, Nový rok za dveřmi. A tak nezbývá nic jiného, než zhodnotit ten předchozí a s nadějí nahlédnout pod pokličku toho nového.

Tento článek, nebo spíše zamyšlení, přání, vize, hodnocení, jak kdo chce, se ponese v rovině osobní, ale také klubové, týkající se Manchesteru United. Doufám však, že alespoň zlomek osobních přání všech čtenářů tohoto webu o nejlepším klubu světa, se kryje s přáními Manchesteru United, jeho vedení, jeho hráčů a všech správných a věrných fanoušků Red Devils na celém světě.

Já, a se mnou i celá redakce tohoto webu doufáme, že všichni z Vás prožili úspěšný rok 2009, který byl i ve Vašich očích rokem velkých a nezapomenutelných vítězství. Vzpomeňme třetí titul Manchesteru United v řadě, druhou účast ve finále LM v řadě, důstojné působení v ligových pohárech, sympatický a navíc dobře koukatelný fotbalový přednes našich fotbalistů v červeném.

Z mého pohledu se jednalo o rok velice povedený a úspěšný. Nezbývá, než si přát, aby i nadcházející rok byl plný úspěchů a radosti jak z pohledu Vašich osobních osudů, tak i osudů našeho Manchesteru.

Přeji Vám tedy jménem celé naší redakce hodně štěstí, zdraví, úspěchů v životě osobním i profesním, klidné prožitá svátků Vánočních, pevné nervy a silná játra při oslavě vítězství našich fotbalistů nad Hullem, Wiganem atd. atd.

Zároveň Vám také děkujeme za Vaši přízeň v kalendářním roce 2009, za spoustu poznámek, které obohatily nás redaktory i ostatní čitatele webu, za čas věnovaný čtení našich stránek, za věrnost, kterou projevujete našemu milovanému klubu.

Správný fanoušek se pozná podle toho, že drží se svým týmem jak v časech dobrých, tak také v časech zlých. Doufám, že naše stránky nebudou muset projít selekcí fanoušků United na dobré a špatné, ale že nám United budou nadále rozdávat alespoň tolik fotbalového štěstí jako v právě se končivším roce 2009.

Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok, Ďáblové!

Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
And the reds go marching on, on, on.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.