Zájem United o mladého Srba?

V médiích se objevila zajímavá informace, podle které by měl mít manažer Rudých ďáblů, Sir Alex Ferguson, zájem mladičkého stopera CSKA Moskva, Uroše Čosiče

Manchester United v poslední době jeví zájem o srbského obránce Uroše Čosiče z CSKA Moskva, jenž má před sebou velkou budoucnost.

Čosičovi je teprve sedmnáct let, už teď je ale považován za budoucí hvězdu CSKA Moskva a klub moc dobře ví, že bude obtížné tak nadaného fotbalistu udržet.

Prezident CSKA, Jevgenij Giner už prozradil, že se na hráče opakovaně vyptávali zástupci Manchesteru United, a to zřejmě kvůli jejich rozsáhlé marodce, která postihla zejména obranou řadu.

"Musím zdůraznit, že bychom chtěli Čosiče udržet," řekl Giner v rozhovoru pro B92. "Doposud jsem neviděl tak dobrého středního obránce a to je mu teprve sedmnáct. Manchester United by ho také rád získal, ale já se ho rozhodně nebudu snažit prodat za každou cenu."

"Už na něj měli (Manchester, pozn. red.) několik dotazů, chtěli vědět, jestli jsme připraveni vyjednávat. My se však do ničeho nehrneme. Zatím se mohou pouze dívat, jak z toho chlapce roste mnohem lepší stoper, než jakým je Nemanja Vidic," poznamenal Giner.

Mladý Čosič by se tak stal už třetím srbským hráčem v dresu United a rozšířil by už tak poměrně početnou enklávu z Balkánu. V dresu United už totiž hrají Nemanja Vidic a Zoran Tošič. Od angažování Adema Ljajiče se Sir Alex Ferguson rozhodl prozatím ustoupit.

Bude jistě zajímavé sledovat počínání Sira Alexe Fergusona na přestupovém trhu. Nedivil bych se, kdyby do klubu přešel pouze jeden či dva mladí hráči, a to na úkor neustále opakovaných jmen jako jsou Villa, Aguero či Džeko… 

Zpracoval: LeonM 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.