Evra: Měli jsme Wolves potrestat víc

Patrice Evra není spokojen se včerejším výkonem Rudých Ďáblů a myslí si, že mělo být konečné skóre ve prospěch United daleko větší.

Trenér Wolverhamptonu Mick McCarthy čelí obrovské kritice, co se týče jeho 10 změn oproti vítěznému týmu na White Hart Lane. Porážka 3:0, kterou jeho hráči utrpěli, se zdá být dostatečným trestem, ovšem Evra si to nemyslí. Díky nedávným vysokým výhrám nad Portsmouthem a West Hamem si United značně vylepšili skóre, přesto si Evra myslí, že by včerejší zápas mohl klidně skončit i pětibrankovým rozdílem.

"Nebyl jsem moc štastný z toho, že se nám povedlo vstřelit pouze 3 góly. Samozřejme, máme k Wolves respekt, ale měli jsme těch gólů nastřílet více. Skóre je velmi důležité a v takovýchto zápasech bychom měli vítězit o pět, klidně i o šest branek," vyjádřil svou nespokojenost Evra.

Popravdě už po pár minutách to mohlo být 2:0 ve prospěch United, když se do dvou vyložených šancí dostal Wayne Rooney. To by byla určitě rána pod pás pro Wolverhampton a kritika na trenéra McCarthyho by byla jistě ještě větší. Prozatím United vstřelili 37 gólů, což je více než polovina gólů, které vstřelili minulou sezónu. Sir Alex Ferguson si ovšem myslí, že to letos stačit nebude, hlavně když byl loni za 18 gólů zodpovědný Cristiano Ronaldo. Střílení více branek byl  také jeden z cílů, který si do nové sezóny manažer Rudých Ďáblů dal a zatím se to hráčům daří plnit. 

"Minulou sezónu nám 68 gólů na vítězství v lize stačilo, ovšem letos je to o něčem jiném. Před pár týdny jsem hráčům vtloukal do hlav, aby byli více razantní a přesní v koncovce, hlavně v brzkých minutách zápasu. Aby si nemysleli, že dostanou další příležitost hned vzápětí. Může to být také jedinná šance dát gól. A zdá se, že vzali mou radu na vědomí," vyjádřil se takto Sir Alex Ferguson.

Antonio Valencia vstřelil prozatím 6 gólů, což je pouze o gól méně, než za celé tři sezóny v dresu Wiganu. Ekvádorský záložník skvěle zapadl do života na Old Trafford a předvádí skvělé výkony. Poslední trefu zaznamenal včera, když skvěle přečetl záměr Dimitara Berbatova, který krásnou nahrávkou přes hlavu připravil Valenciovi příležitost ke vstřelení krásné branky. Přesný zásah pod horní tyč se zdál být jednoduchý, ovšem chce to pořádnou porci umění takhle zakončit z voleje.

"Antonio je ohromující," souhlasil Sir Alex. "Když poprvé přijel, byl tichý a nenápadný, ale na hřišti je ho hodně vidět a stále se vyvíjí k lepšímu. Vždy rádi sledujeme, jak se mladí hráči zlepšují a Antonio umí dávat i góly a jsme s ním velmi spokojení," zakončil manažer Rudých Ďáblů.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.