Dimitar Berbatov: Sedm návyků úspěšného člověka #6 Vyhýbání se mafii

Sedmidílný humorný seriál zaměřený na útočníka Manchesteru United Dimitara Berbatova.

Ahoj fanoušci. Mnozí z Vás si mohli v minulých týdnech přečíst zprávy o tom, že utíkám před bulharskou mafií, konkrétně před Borisem Hitmanovskim. To samozřejmě není pravda, Berba totiž nikdy a za žádných okolností neutíká. Pravda je taková, že jsem byl pouze převezen bezpečnostní agenturou. Při této příležitosti musím poděkovat SAS, že mě bezpečně eskortovali z Bulharska až do mé rezidence v Cheshire. Útěk před lidmi, kteří se mě snaží zabít, se stal každodenní součástí mého života. Fanoušci, možná budete ohromeni, ale lidé, kteří mě nemilují tak jako Vy, se mě snaží zabít. Ne, opravdu nemluvím o ex-milenci Carlosi Tevézovi. Mluvím o mafii.

Neangažovat se v organizovaném zločinu je jedna z mých klíčových dovedností a vlastností, aby jste se stali stejně úspěšnými jako já. Zvyk číslo 6: Vyhýbejte se mafii.

 

Vypadá to tak, že vyspat se se ženou mafiána v jeho domě, v jeho posteli a majíc na sobě jeho pyžamo není věc, kterou Hitmanovski odpouští. Ale ani únos mého ochočeného králíčka jménem Carlos, kterého prodal do jednoho modrého cirkusu, mě nedonutil podlehnout mu.

Co mám tedy dělat? Nechci trávit zbytek svého života v úkrytu už jenom proto, že se musím pohybovat na veřejných místech jako jsou fotbalové stadiony nebo slavnostní předávání cen. Proto jsem najal ex-členy KGB, jenž sledují každý můj pohyb. Tato ochrana zahrnuje také 37 dobrmanů, útočný vrtulník Apache a přímou linku pro povel zahájení útoku první úderné letky USS Eisenhower. Všechna tato opatření mají zabezpečit, abych byl doma v Cheshire v bezpečí a mohl vést stále svůj poklidný život bez obtěžování podsvětí.

 

Takže fanoušci, když se ocitnete tváří v tvář mafiánskému bossovi, zapomeňte na přísloví „Měj přítele blízko a nepřítele ještě blíž“. Zapamatujte si spíše Berbovo přísloví: „Měj své přátele co nejblíže, aby místo Vás chytili kulku. Ujistěte se, že nepřítel se k Vám skrz přátele nedostane.“

Sbohem a vyhýbejte se mafii!


 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.