Nové smlouvy pro Giggse a Scholese

Pro obě žijící legendy se připravují smlouvy, které prodlouží jejich působení u United ještě o jeden rok.

 Ryan Giggs i Paul Scholes brzy dostanou prostor pro svá rozhodnutí. Tedy zda mají chuť odehrát týmu Red devils i přístí sezónu. Vedení United se totiž v blízké budoucnosti chystá nabídnout oběma velezkušeným hráčům prodloužení jejich smluv ještě o jeden rok.

 Již šestatřicetiletý Giggs nyní kope svou devatenáctou sezónu za United. Pro o rok mladšího Scholese je to šestnáctá sezóna. Ani jeden z nich nikdy neokusil jaké to je, hrát za jiný klub než Manchester United. A oba mají na svých kontech množství úspěchů trofejí a ocenění. Za svá působení, výkony a věrnost v posledních letech si jako zadostiučinění vysloužili tuto mimořádnou poctu.

 "Ryan Giggs předvádí úctyhodné výkony, jakoby právě teď byl ve své životní formě a skvěle uplatňuje zkušenosti. Dokáže rozhodovat zápasy ať už góly nebo svými geniálními přihrávkami. Byli bychom velmi rádi, kdyby Ryan pokračoval v těchto výkonem i v další sezóně. Proto jsme celkem snadno dospěli k názoru, že by nebylo na škodu odehrát s námi ještě příští ročník," řekl Sir Alex Ferguson

"Zároveň jsme se rozhodli tuto službu prokázat také Paulu Scholesovi. Mluvil jsem s ním o této věci a on mi řekl, že v tuto chvíli o své budoucnost příliš nepřemýšlí," pokračoval Ferguson.

Pan Ferguson připustil, že hráči mají již svůj věk na to, aby uvažovali nad ukončením fotbalové kariéry a brali v úvahu především své zdraví, jakožto i rodinné a jiné důležité povinnosti. O odchodu Scholese se spekulovalo již dříve, ale ryšavý záložník se zatím vždy odhodlal zůstat u svého řemesla i nadále.

Sir Alex zárověň připomněl, že po výkonech Scholese v posledních zápasech proti West Hamu či Wolfburgu nevidí důvod se domnívat, že Paul by příští sezónu nedokázal odehrát.

"Scholes je při chuti. Chce týmu pomáhat a odehrát co možná nejvíce zápasů. Určitě to může dokázat a odehrát více takových zápasů jako v úterý, kdy byl pánem na hřišti. My mu tuto možnost nabízíme," dodal Ferguson na adresu středopolaře.

 Uvidíme tedy, jak se obě legendy rozhodnou a zda podepíší smlouvy a spojí své služby s Manchesterem United i v ročníku 2010/2011

 

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.