Dimitar Berbatov: Sedm návyků úspěšného člověka #4 Vtipkování

Sedmidílný humorný seriál zaměřený na útočníka Manchesteru United Dimitara Berbatova.

Fanoušci myslím, že už dost bylo kralování Chelsea v Premier League. Samozřejmě, velkou částí je to moje chyba, protože jsem si dával oraz a chyběl tak na hřišti v několika zápasech. Hlavně v tom vzájemném, kdy jsme se Chelsea postavili na Stamford Bridge. Ráno mi totiž volal Patrice Evra a říkal, že by bylo skvělé, kdybych si vlezl do zavazadlového prostoru. V momentě otevření tašky s dresy bych vyskočil a vtípek by byl na světě. S Patricem jsme se shodli, že to zrealizujeme. Pomohl mi tedy dostat se do autobusu a zavřít za mnou dveře. Po chvíli jsme si ale uvědomil, že do autobusu nikdo nenastoupil, přesto je v pohybu. Když jsem se konečně dostal ven, nebyl jsem před stadionem Chelsea, nýbrž na hlavním nádraží v polské Varšavě. Patrice se mi zapřísahal, že to neudělal schválně a já mu věřím. On totiž není vtipálek od přírody jako já, pouze mi pomáhá mé skvělé nápady realizovat, tentokrát to bohužel nevyšlo.

Schopnost vytvářet komické situace je asi můj nejlepší zvyk, zvyk číslo 4: Vtipkování všude možně.

 

Už jako dítě jsem se stále smál. Na narozeninových oslavách si mě pletli s klaunem, protože se mnou byla větší zábava než s ním. Díky mé nadměrné hlavě, rukám i nohám ze mě neudělali Ronalda McDonalda ze známé sítě rychlého občerstvení, ale jeho bulharskou verzi Bighead McNuggetski.

Tehdy jsem si uvědomil, že rozdávat radost ostatním mě hrozně baví. Dnes jsem důležitým člověkem pro morálku v kabině Manchesteru. Zeptejte se kohokoliv a oni Vám hned řeknou několik historek, kdy se zasmáli na mou osobu. Například když jsem byl terčem posměchu po neproměněné penaltě proti Evertonu v FA Cupu, když jsem ukradl traktor z Bulharska a dojel s ním až do Manchesteru, nebo můj oblíbený hod oštěpem.

 

 

 

Proč je v životě tak důležité dělat si ze všeho srandu? Protože vtipkování vytváří mezi lidmi silná pouta. Gándhí, Stalin nebo Robbie Williams, ti všichni to věděli. Já mám taky to štěstí, že tento dar mám. Moje rada jak se stát vůdcem je tedy jednoduchá, dělejte si pořád srandu. Od pohřbů až po pověstný fén našeho manažera. Neexistují žádné výjimky.

Sbohem a vtipkujte všude okolo.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.